РФ стягнула до кордону з Україною пофарбовану під миротворчу військову техніку

РФ стягнула до кордону з Україною пофарбовану під миротворчу військову техніку

Загрузка...

Секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов стверджує, що Російська Федерація доставила у прикордонні з Україною регіони пофарбовану у кольори миротворчих сил військову техніку.

«З точки зору спроб Росії перефарбуватись з агресора на миротворця – дійсно є серйозна небезпека. Більше того, хочу сказати, що в прикордонних регіонах Росії уже підвезені і техніка, пофарбована у відповідні кольори, і відповідні каски тощо. Тобто, є небезпека», – наголосив Турчинов в суботу, 11 листопада, під час з’їзду партії «Народний фронт» у Києві, повідомило агентство УНН.

У зв’язку з цим він наголосив, що прийняття закону про реінтеграцію Донбасу повністю перекреслить можливість для російських найманців маскуватись під миротворців.

«Вона є і буде агресором, доки ми не звільнимо Донбас та Крим», — наголосив Турчинов.

Секретар РНБО уточнив, що зазначений законопроект передбачає комплексний метод деокупації – як з використанням українських силових підрозділів, Збройних сил, так і дипломатичних шляхів, яким відводяться «дуже важливі функція і завдання».

Нагадаємо, за словами спецпредставника США з питань України Курта Волкера, у США та Росії поки немає єдиного бачення щодо миротворчої місії на Донбасі.

zaxid.net


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO