Путін думає, що напхав на Донбас техніку та озброєння і утримає територію,...

Путін думає, що напхав на Донбас техніку та озброєння і утримає територію, – військовий експерт

Загрузка...

Президент Росії Володимир Путін зосереджує військові сили на окупованих територіях Донбасу, щоб законсервувати конфлікт. Окрім того, причиною такого зосередження російський військ є побоювання Кремля, що українські війська підуть у наступ.

Таку думку виданню “Апостроф” висловив військовий оглядач Юрій Карін.

Зазначимо, що напередодні головний військовий прокурор України Анатолій Матіос озвучив кількість російських військ в ОРДЛО, серед яких щонайменше 3 тисячі – кадрові військові.

“Стільки сил сюди зігнали, щоб законсервувати конфлікт і тримати Україну на короткому повідку. Без інтеграції і без розвитку. Путін думає, що напхав на Донбас техніку і озброєння і утримає територію. Ще одна причина такої “залізної насиченості” – панічна фобія Кремля, що наші війська підуть в наступ і поженуть цю подобу війська в сторону російського кордону”, – пояснив експерт.

Він наголосив, що чисельністю окупаційного угрупування треба оперувати лише як частиною військ противника. Велику небезпеку становлять розосереджені біля кордону України батальйонні тактичні групи збройних сил Росії.

Росіяни готові до вторгнення в разі наступу наших військ. Тобто це основний стримуючий фактор для проведення нами військової операції зі звільнення Донбасу. Плюс взяті на себе зобов’язання в мінських домовленостях,
– констатував Карін.

Військовий оглядач також висловив переконання, що в російсько-українській війні немає військового рішення для перемоги однієї зі сторін. Тому спецслужби Росії зайняті розхитування ситуації задля приведення до влади в Україні “політичних сил, лояльних до імперських бажань Кремля”.

24 КАНАЛ


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO