Росія розмістила під Одесою нову військову базу, звідки веде спостереження

Росія розмістила під Одесою нову військову базу, звідки веде спостереження

Загрузка...

Українські бурові платформи для видобутку нафти і газу в Чорному морі, які належать Україні, а  після анексії Криму були захоплені Росією, сьогодні перетворилися на нові військові бази, з яких Москва має змогу відстежувати ситуацію, зокрема, в районі Одеси.

Про це в ефірі програми «Питання національної безпеки» заявила глава правління альтернативного українського ДП «Чорноморнафтогаз» Світлана Нєжнова, передає “Народна правда“.

До такого висновку вона прийшла після рейду по колишніх українських газових родовищах і спостереження за буровими платформами, на яких українські прикордонники побачили російських військових та обладнання.

«Що стосується радіолокаційних станцій, які там встановлені, та радіорелейного зв’язку, який там є — дійсно, це нове. Стоять ці РЛСи на бурових, які не працюють зараз — «Таврида» та «Сиваш». Одна розгорнута в бік Одеси, інша в сторону Криму.

Зазначена станція покриває близько 20-ти кілометрів і можна спостерігати, моніторити надводну ситуацію, яка є у Чорному морі.

Я так розумію, що на морських стаціонарних платформах, а їх шість, і вісім блок-кондукторів — у блок-кондукторі не повинні жити люди, а на морських стаціонарних платформах живуть, там військовослужбовців близько 130-ти є.

Тобто, це схоже вже на військову базу, яка знаходиться в Чорному морі.

Крім того, ми спостерігали блок-кондуктори, які є біля Одеського газового родовища, в економічній зоні України. У цьому блок-кондукторі є вагончик, у якому живуть військові, і є все обладнання, яке необхідне їм для життя», — заявила Нєжнова.

narodna-pravda.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO