“В’єтнамські мавпи, які прибудуть у резиденцію Ново-Огарьово, можуть істотно підвищити якість внутрішньої...

“В’єтнамські мавпи, які прибудуть у резиденцію Ново-Огарьово, можуть істотно підвищити якість внутрішньої і зовнішньої політики Росії”

Загрузка...

Російський політолог Станіслав Бєлковський вважає, що від лідерів терористичних “ДНР” і “ЛНР” Олександра Захарченка та Ігоря Плотницького на переговорах по Донбасу користі не більше, ніж від мавп.

Про це Бєлковський заявив в інтерв’ю сайту “Гордон“, коментуючи новину про те, що Россільгоспнагляд веде з В’єтнамом переговори про збільшення поставок мавп у РФ, передають Патріоти України.

“Росія уклала великий контракт на імпорт мавп з В’єтнаму. Мабуть, з метою підвищення загального інтелектуального рівня оточення президента Російської Федерації, якие безпосередньо знаходиться у резиденціях у Ново-Огарьово і Прасковєєвки під Геленджиком”, – сказав він.

“В’єтнамські мавпи, які прибудуть у резиденцію Ново-Огарьово, можуть істотно підвищити якість внутрішньої і зовнішньої політики Російської Федерації і навіть взяти участь, наприклад, в контактній групі по Мінським угодами. Я впевнений, що вони будуть не менш не корисні, ніж панови Захарченко і Плотницький”, – зазначив Бєлковський.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO