На Чернігівщині вдало випробували безпілотник ударної дії “Сокіл”

На Чернігівщині вдало випробували безпілотник ударної дії “Сокіл”

Загрузка...
Найближчим часом будуть представлені нові моделі ударних БПЛА значно більшої дальності застосування та з потужнішими бойовими характеристиками.

У четвер, 14 вересня, на полігоні Гончарівське Чернігівської області успішно випробовували розвідувально-ударний комплексу «Сокіл», Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов,  пише прес-служба РНБО.

Зазначається, що “Сокіл” є продуктом успішної кооперації українського підприємства «Чезара» з польськими партнерами.

За словами Турчинова, одним із завдань, яке ставила Рада національної безпеки і оборони України перед вітчизняним обороно-промисловим комплексом, є налагодження виробництва якісних безпілотних літальних апаратів бойового застосування.

«Розвідувально-ударний комплекс «Сокіл», який ми сьогодні випробували, складається з однієї розвідувальної та трьох ударних бойових машин, тому він здатний знаходити та точно вражати цілі, використовуючи, залежно від завдань, боєприпаси фугасної, осколково-фугасної та термобаричної дії» – відзначив О. Турчинов, додавши, що сьогоднішні випробування відбувались у надзвичайно складних метеоумовах: «Пориви вітру були 14-17 метрів на секунду». «Незважаючи на ці проблеми, фактично всі завдання, які були поставлені, – виконані, цілі – вражені», – зазначив він.

Секретар РНБО додав, що випробування відбулися успішно, продемонстрували ефективність цих безпілотних комплексів. Наступний крок – поставити їх на озброєння та ефективно використовувати у бойових умовах.

Турчинов повідоив, що після наради з виробничниками та військовими повідомив, що найближчим часом будуть представлені нові моделі ударних БПЛА значно більшої дальності застосування та з потужнішими бойовими характеристиками.

Нагадаємо, раніше на Гончарівському полігоні Збройних Сил України відбулись випробування нових зразків озброєння та військової техніки, розроблених українськими підприємствами.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO