У Мелітополі СБУ затримала блогерку-шпигунку терористів

У Мелітополі СБУ затримала блогерку-шпигунку терористів

Загрузка...

Мелітопольська блогерка працювала на “інформаційну службу політвідділу міністерства оборони” терористичної організації “ДНР”.

Блогерку з Мелітополя, що передавала терористам інформацію про військових та суспільно-політичне життя, затримали співробітники Служби Безпеки України. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на прес-службу СБУ.

Мелітопольська блогерка працювала на “інформаційну службу політвідділу міністерства оборони” терористичної організації “ДНР”. Оперативники спецслужби встановили, що мешканка Мелітополя, яка позиціонувала себе відомим регіональним блогером, систематично за матеріальну винагороду збирала та передавали терористам інформацію про переміщення, місця дислокації, озброєння та чисельність Збройних Сил України, які задіяні у проведенні антитерористичної операції.

Правоохоронці задокументували, що зібрану інформацію жінка передавала мобільним зв’язком та через Інтернет, а також “доповідала” куратору про суспільно-політичну ситуацію у Мелітополі та районі.

Читайте також: У Києві відкрили пам’ятник героям АТО

На завдання кураторів “ДНР” зловмисниця також публікувала у різних інформаційно-політичних пабліках антиукраїнські матеріали із закликами до зміни меж території України, насильницької зміни конституційного ладу та інші тенденційні тексти для збільшення соціальної напруги у суспільстві та дестабілізації суспільно-політичної обстановки в регіоні.

Під час обшуку за місцем проживання зловмисниці співробітники СБ України вилучили комп’ютерну техніку, засоби зв’язку, фото- та відеотехніку з доказами передачі інформації терористичній організації “ДНР”.

Правоохоронці відкрили стосовно блогерки кримінальне провадження за ст. ст. 110 (посягання на територіальну цілісність України) та 258-3 (сприяння діяльності терористичної організації) Кримінального кодексу України.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO