Обвинувачені у вбивствах на Майдані харківські беркутівці продовжують працювати в поліції

Обвинувачені у вбивствах на Майдані харківські беркутівці продовжують працювати в поліції

Загрузка...

Двоє колишніх співробітників Харківського спецпідрозділу «Беркут» Андрій Хандрикін і Володимир Ріяко, звинувачені в тортурах і вбивствах учасників Революції Гідності в 2014 році, продовжують нести службу в Харківському управлінні Національної поліції України.
Хандрикін і Ріяко продовжують служити в Нацполіціі, незважаючи на те, що слідчими управлінням спецрозслідування Генеральної прокуратури України проти них в суд передано справу стосовно їх участі в тортурах майданівців, повідомило «Громадське».Так, Андрій Хандрикін звинувачується в тортурах учасників Майдану (стаття 127 ч. 2 КК України, карається позбавленням волі на строк від 5 до 10 років).

Він є фігурантом епізоду 20 січня 2014 року на вулиці Грушевського, де двоє учасників Майдану були по-звірячому побиті на колонаді на вході в стадіон Лобановського.Також у цій справі в статусі обвинувачених проходять ще двоє екс-співробітників харківського «беркута» – Владислав Мастега і Артем Войлоков, які в квітні 2017 року втекли до Росії.

Читайте також: Киев потратит более 90 млн грн на ремонт дорог к Евровидению: Список улиц

Володимир Ріяко в тому числі звинувачується в побитті журналістів «Громадського» 28 сiчня 2015 року на міліцейському пункті «Пісочин» в Харківській області. Тоді троє міліціонерів зупинили журналістів, коли ті поверталися із зони бойових дій.Двоє фігурантів цієї справи – Олександр Костюк та Віталій Гончаренко – теж виїхали з України майже одночасно з Мастегой і Войлокова.Ще один обвинувачений у вбивстві трьох активістів Майдану Олександр Бєлов, зараз нібито перебуває під цілодобовим домашнім арештом в Харкові. Він відсторонений від служби.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO