Чи готовий Президент відповісти перед Меркель за вкрадені мільйони? Голова Луганської обладміністрації...

Чи готовий Президент відповісти перед Меркель за вкрадені мільйони? Голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай при Порошенку «крав мішками», а при Зеленському – «вагонами»?

Загрузка...

Ще із часів Президенства Петра Порошенка триває корупційна епопея із будівництвом житла для переселенців Донбасу. Так, в Луганській області 3 роки освоювали рекордну суму 100 млн грн на житло для переселенців. В результаті – звели недобуд, де вартість квартир, як в столиці. Однак ордера переселенцям ще не дали. Побудувати для переселенців дев’ятиповерхівку в області надумали ще в 2016 році і вибрали місто Рубіжне. Вартість проекту – 70 млн грн. Будинок звели, але за 3 роки так і не здали в експлуатацію.

Будівництво житлового будинку для переселенців в місті Рубіжне підрядник повинен був завершити до 30 жовтня 2019 року, проте до цих пір роботи не завершені. Відповідно як Президент Зеленський, так і теперішній Голова Луганської ОДА отримали від попереднього керманича держави такий собі «спадок»… Станом на лютий 2020 роки за підрядником рахувалась дебіторська заборгованість в сумі 7 555,1 тис. Грн. Крім того, Слідчим управлінням ГУ Національної поліції в Луганській області по цьому недобуду зареєстровано кримінальне провадження

На теперішнього очільника Луганської ОДА була покладена місія довести справу попередньої корупційної влади до логічного завершення – люди повинні були отримати житло!!!

Та що зробив Сергій Гайдай?

Звісно, будучи правлінцем часів Порошенка він неодноразово стандартно «косив бабло» на схожих підрядах – і тут же взявся робити це саме! Як висновок: у Зеленського заміть одного недобуду для переселенців – тепер вже два! 

Ну а на що розраховував Володимир Олександрович призначаючи на посаду Голови ОДА людину, яка в часи Порошенка на Закарпатті «натворила дєлов» що аж сам екс-президент не витримав і звільнив його із посади глави Мукачівської райдержадміністрації?

На Закарпатті його запам’ятали надовго не тільки кошмаренням бізнесу і тендерними махінаціями, а й як дріб’язкового чинушу який намагався віджати… особисті меблі у своєї екс-підлеглої працівниці.

Скріншот: сайт politica.com.ua

Та якщо при Порошенку він крав «мішками» то при Зеленському корупційні запити зросли – вирішив красти вже вагонами!!!…

Так, нещодавно Народний депутат Олександр Дубинський у своєму телеграм каналі повідомив доволі цікаві факти як Сергій Гайдай просто одним заходом «зняв на кишеню»  6 млн.грн на купівлі будинку для переселенців Донбасу.

Голова Луганської обладміністрації Сергій Гайдай придбав для переселенців недобуд на 24 квартири за адресою: вул. Центральна, 12 в м Кремінна, Луганської області. Обійшлася покупка майже в 6,5 млн гривень, і з-за неї тут же вибухнув скандал. Народний депутат з’ясував, що на OLX ця ж будівля пропонувалась менше, ніж за 1 млн (за 995 000 грн).

На реконструкцію аварійного будинку виділили ще 1 490 000 грн. Разом аварійний будинок обійшовся в 7 млн ​​грн при початковій вартості до 1 млн грн. На вторинному ринку м. Кремінна 1-3 кімнатні квартири в середньому коштують близько 150-250 тис. грн. Очевидний висновок – на угоді було вкрадено 6 млн гривень. «І ще на реконструкцію і добудову хочуть спиляти 65 млн. Гривень», – пояснив Дубинський.

Причому скандал може вийти на міжнародний рівень, адже надавалися іноземні кошти. «Канцлер Німеччини Меркель виділила 25 млн євро на будинку для переселенців Донбасу. І тепер Гайдай почав «освоювати» їх. Цей будинок і потрапив під програму грошей з Німеччини», – зазначив депутат Дубинський.

Кадровий голод в Україні дійсно напевне серйозний… Тільки от при цьому кадровому голоді чиновники часів Порошенка явно не голодують!!!

Крім того, пані Меркель все ж може спитати куди пішли виділені нею гроші?!… І питати буде вона явно не в Гайдая – чи готовий Володимир Зеленський відповісти перед Меркель за вкрадені мільйони свого призначенця? 

Чи не пора Президентові вже задуматись про зміну Голови Луганської ОДА?!…

vse.media


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO