Газпром програв касацію на 172 млрд грн штрафу АМКУ

Газпром програв касацію на 172 млрд грн штрафу АМКУ

Загрузка...
Російська компанія оскаржує примусове стягнення штрафу в Стокгольмському арбітражі.

Вищий господарський суд України відхилив касацію ПАТ “Газпром” на рішення про стягнення з компанії штрафу і пені на 172 млрд грн за зловживання службовим становищем.

“Суд постановив: рішення Господарського суду Києва від 5 грудня 2016 року та постанову Київського апеляційного господарського суду від 22 лютого 2017 залишити без змін і касаційну скаргу ПАТ “Газпром” – без задоволення”, – сказав головуючий суддя Валентин Палій.

Нагадаємо, 22 січня 2016 року АМКУ оштрафував Газпром на 85,966 млрд гривень за зловживання монопольним становищем на ринку транзиту газу. Повідомлення про сплату штрафу було направлено 4 березня 2016 року, відповідно Газпром повинен був сплатити штраф до 4 травня 2016 року.

Російська компанія не сплатила штраф вчасно, тому до 5 жовтня, коли був поданий позов про примусове стягнення, сума штрафу з урахуванням пені подвоїлася.Газпром подав позов в Стокгольмський арбітраж на рішення про примусове стягнення штрафу.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO