флешмоб #ПоговорітьЗНами. Таким чином ми, родичі політв’язнів Кремля, закликаємо Президента Володимира Зеленського...

флешмоб #ПоговорітьЗНами. Таким чином ми, родичі політв’язнів Кремля, закликаємо Президента Володимира Зеленського провести з нами комунікацію

Загрузка...

“Я, Гульнара Кадирова, дружина Івана Яцкіна, політв’язня Кремля, заарештованого в 2019 році в Криму, за ст. 275 КК РФ (державна зрада). Зараз він знаходиться в Москві в СІЗО “Лефортово”. Йому загрожує до 20 років позбавлення волі. Це – флешмоб #ПоговорітьЗНами. Таким чином ми, родичі політв’язнів Кремля, закликаємо Президента Володимира Зеленського провести з нами комунікацію. Команда Президента обіцяла обміняти політв’язнів у березні 2020. Наразі квітень: нема ні обміну політв’язнів, ні будь якої комунікації з родичами з боку Офісу Президента.

Наші рідні гниють у російських в’язницях. Ми розгублені і закликаємо Президента чесно розповісти – що буде з нашими рідними – політв’язнями Кремля, які досі чекають на звільнення у тюрмах Криму та РФ?”

м. Сімферополь

#ОфісПрезидентаУкраїни Юлія Мендель (Iuliia Mendel)


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO11