Наступ на все українське від «слуг народу» продовжується. Сумнозвісний депутат Євгеній Брагар...

Наступ на все українське від «слуг народу» продовжується. Сумнозвісний депутат Євгеній Брагар подав заяву на наших захисниць, за те що вони захищають єдину державну мову

Загрузка...

«Слуга народу» щойно подав до поліції заяву на Настьонко Конфедерат за захист української мови.

Наступ на все українське від «слуг народу» продовжується. Щойно сумнозвісний депутат Євгеній Брагар подав заяву на наших захисниць, за те що вони захищають єдину державну мову.

Провладний депутат сказав настапне: «Ксенофобії та дискримінації в Україні не місце. Україна – це спільний дім для всіх не дивлячись на мову, національне походження, віросповідання».

Отже, продовжується шалений наступ на Україну та все українське. За словами цього депутата захист державної мови та виконання законів це «ксенофобія».

Хоче запитати у депутатів в СН: а слово «Україна» це теж ксенофобія. Може спілкування державною мовою це ксенофобія? Чи захист країни від агресора це ксенофобія? Навіть депутати від ОПЗЖ чи Партії регіонів до такого не додумалися…

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO