Юрий Васильевич Микуляк-Герой нашего времени!

Юрий Васильевич Микуляк-Герой нашего времени!

Микуляк Юрій Васильович - командир спецпідрозділу "ШТОРМ"
Загрузка...

Сегодня празднует свой День рождения прекрасный человек, Герой в полном понимании этого слова, человек с большой буквы – Микуляк Юрий Васильевич!

Наша редакция поздравляет Юрия Васильевича с очередным взятым рубежом! Хотелось бы в его день рождения пожелать счастья абсолютно во всем. Пусть все, за что бы он ни брался, так или иначе приносило успех! Желаем ему всегда оставаться таким же прекрасным и ярким мужчиной, человеком и героем, как сейчас. Пусть фортуна сопровождает все его мгновения жизни и помогает во всех планах. Ценить то, что у есть и добиваться большего! С днем рождения!


Микуляк Юрій Васильович – командир спецпідрозділу “ШТОРМ” от Internationale Academy of Kazatstva in Deutschland

Шановні Друзі, ця публікація присвячена одному з наших фахових, не помилюся – унікальних підрозділів, який має назву “Шторм”.
Але, перeд тим, як розповісти Вам про нього, маю зазначити наступне: як всі Ви розумієте, поява в Україні дієвого, сплоченого у професійній діяльності колективу або підрозділу, викликає низку найнеочікуваніших реакцій…

І особливо, коли діяльність такого колективу\підрозділу має дійсний вплив на певні події.

Цьому можна знайти кілька причин.

Перша – тому, що відповідна категорія людей, які знаходяться на державній службі, за-надто бояться організованості зі сторони недержавних організацій. Підстава: ніби-як відсутність тотального контролю над їх діяльністю.

Друга – діяльність такого сплоченого колективу\підрозділу не завжди до снаги тим, хто переймається власним, не завжди законним бізнесом. Скажімо з питань оббігу наркотичних речовин, валюти, торгівлі людьми чи контрабандою товарів широкого вжитку, або навіть зброї з непідконтрольної Україні території… – і ці “бізнесмени”, нажаль, маючи контакти серед держслужбовців – створюють таку собі іллюзію їх ворожнечості в питаннях їх створення, діяльності і співпраці з тими ж державними органми.

І особливо, Друзі, ось це ДРУГЕ – воно і є “вагомою причиною” для організації вбросів бруду в соціальні мережі і навіть спроб організації протидії підрозділу державними службами! Ну, власне, я впевнений, що не відкрив Вам нічого нового…! А тепер по суті: наприкінці минулого року, з цікавою ініціативою до керівництва організації звернувся колектив фахівців, яким небайдужа доля вільної і єдиної України.

Всі вони – ветерани силових підрозділів, специ у справі різнорівневих дій у питаннях підтримання громадського порядку та захисту Конституційних Прав громадян, а саме – Права на безпечне життя у мирному середовищі.

По тому, 22 січня 2018 року, за наказом Голови ВГО “Українська Служба Порятунку” № 22-01/18-1, при Департаменті охорони громадського порядку та державного кордону України було створено підрозділ спеціального призначення “ШТОРМ”.

Коротко і по суті (матеріал з Вікіпедії):

 • Підрозділ спеціального призначення “ШТОРМ” (ВГО “Українська Служба Порятунку” ід. номер: 33151635, свідоцтво про об`єднання громадян (МЮ України) № 2145 від 20 вересня 2004 року).
 • Підрозділ створено відповідно до Статуту організації за наказом Голови ВГО “Українська Служба Порятунку” № 22-01/18-1 від 22 січня 2018 року.
 • Розташування підрозділу у структурі організації: Департамент охорони громадського порядку та державного кордону України
 • Головного Управління ВГО “Українська Служба Порятунку”.
 • Керівник підрозділу: Микуляк Юрій Васильович. Кандидатура затверджена у тому-ж Наказі.
 • Назва підрозділу:
 • Українською мовою: Підрозділ спеціального призначення “ШТОРМ”
  Скорочено ПСП “ШТОРМ”
 • Російською мовою: Подразделение специального назначения “ШТОРМ”
  Скорочено ПСН “ШТОРМ”
 • Англійською мовою: Special subdivision of the fight against terror “STORM”
  Скорочено S.S.F.A.T. “STORM”
 • Право підрозділу діяти грунтується на ст. 19 та 27 Конституції України.

Повноваження підрозділу грунтуються на виконанні Статуту ВГО “Українська Служба Порятунку”, а саме: п. 2.2.5.: участь у забезпечені громадської безпеки та соціально-правового захисту населення; п. 2.1.: Головною метою УСП є створення сприятливих умов для своїх членів, громадян України у разі виникнення надзвичайних ситуацій, сприяння створенню єдиної системи попередження виникнення надзвичайних ситуацій, реалізації ефективної державної політики у сфері національної та міжнародної безпеки, запровадженню дієвих механізмів демократичного громадського контролю, зосередженню зусиль щодо боротьби з корупцією, протидії екстремізму та міжнародного тероризму, а також задоволення та захист законних прав і спільних інтересів своїх членів та громадян України у різноманітних сферах суспільного життя, п. 2.2.7.: сприяння державним органам та установам з питань охорони громадського порядку та державного кордону.

Підрозділ діє за власним Положенням, має власну структуризацію.

Якісне наповнення підрозділу: ветерани державних силових підрозділів, фахівці – тактики з питань проведення антитерористичних операцій, звільнення заручників, припинення силових спроб порушення громадського порядку, інше, які прохойшли спеціалізований курс “Інспектор правозахисту” при Академії муніципальної поліції ГУ УСП та набули міжнародну Сертифікацію “Police Inspector” (A Cat.). Сертифікація здійснюється спеціальною Сертифікаційною комісією МГО “Міжнародна Служба Порятунку 911” (POLICE).

Дислокація підрозділу: дислокується у м. Краматорськ Донецької області з можливою передислокацією у любий регіон України, в залежності від необхідності участі у заходах за специфікою діяльності.

Співпраця з Національною поліцією, як державним органом підтримання правопорядку та Законності на території України, здійснюється у чіткій відповідності до ст. 11 та ст. 89 ЗУ “Про Національну поліцію”.

Час, на який створено підрозділ: необмежений.

***

По тому, Друзі, не варто вірити тим, кому не цікаво жити у мирі і злагоді. Ми пишаємося тим, що завжди діяли виключно в межах Конституції та Законодавства України.

P.S.

На фото – Командир ПСП “Шторм” Юрий Васильевич (Юрий Васильевич Микуляк) та фахівці підрозділу.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO