У Білорісії Пореченкова викинули з готелю. ВІДЕО

У Білорісії Пореченкова викинули з готелю. ВІДЕО

Загрузка...

На “Білорусьфільмі» відмовилися працювати з оголошеним у розшук в Україні актором Михайлом Пореченковим.

Про подробиці скандалу «Белсайту» розповів співробітник національної кіностудії, повідомляють Патріоти України. “Костюмери, гримери та інші поклали заяву на стіл директора «Білорусьфільму» про відмову працювати з Михайлом Пореченковим, який перебуває в міжнародному розшуку. Коли він приїхав до Мінська, його навіть не заселили в готель, як це було прописано в райдері”- говорить співробітник білоруської кіностудії.

За словами співробітника національної кіностудії, актора не побажали заселяти в готель, оскільки він міг погано вплинути на репутацію компанії. Михайло Пореченков повинен був зніматися у фільмі, присвяченому подіям 1943 року. У кінострічці російський актор планував грати співробітника НКВД. Нагадаємо, під час свого недавнього візиту до донецького аеропорту Михайло Пореченков вирішив постріляти з крупноколіберного кулемета сепаратистів. При цьому на його голові була каска з написом “Преса”.

Російський союз журналістів назвав такі дії підлістю. Служба безпеки України порушила кримінальну справу на російського актора за статтею “участь в терористичній групі”, а також оголосила Михайла Пореченкова у міжнародний розшук. Спроби “донецького стрільця” інтелектуально прославити “Новоросію” обернулися ще більшою ганьбою.