США зробило боляче Росії

США зробило боляче Росії

Загрузка...

Колись про це напевно знімуть кіно. І певно це буде Голівуд. Секретна військова місія, що увінчалася блискуче.

Те що відбулося декілька днів тому на Донбасі, по складності не поступається операції з ліквідації бен Ладена.

З самого початку Патріоти України зазначають, що наведене далі є аргументованою версією військового експерта та блогера. Розповідь дійсно схожа на літературний твір. Від того ще цікавіша, бо є правдою. Декілька днів під Ровеньками кращі бійці таємної війни з’ясовували хто є найкращим. Для росіян такий діалог скінчився цілковитою поразкою.

Олег Ярчук навіть прямо не вказав країну, що дала принизливого ляпасу Кремлю з його шапказакидницькими настроями. Викрасти з під самого носу 10-тисячного корпусу відбірних військ Росії надсекретну розробку, що є одною з небагатьох конкурентних створінь російського ВПК. Зуміти блокувати системи супутникового стеження. Перебити декілька загонів кращих з кращих спецназівців Путіна. І нарешті благополучно вивезти чималенький комплекс з контрольованої росіянами частини Донбасу. З огляду на політичні стосунки, географію, технологічність та високу військову майстерність, про яку країну йдеться сумнівів практично не залишається. На що, звісно, у Вашингтоні Кремлю можуть повернути його “докажите!” Отже, пряма мова: «24 лютого 2015 спецпідрозділ “Х” країни “Х” на території великого локального військового конфлікту виявило, ідентифікувало і захопило новітній, надсекретний комплекс зв’язку про існування якого на своїй території командування російських військ в Україні навіть не підозрювало до моменту його зникнення.

Після захоплення об’єкта спецпідрозділ “Х” країни “Х” змогло не тільки швидко перехопити на себе його управління, але і відключити його від космічної системи позиціювання, що і зовсім є абсолютно нештатним дією, що свідчить про глибоке знання питань управління цією системою. Після цього, протягом трьох днів, на відносно невеликій площі, в умовах проведення масових пошукових заходів спецпідрозділ “Х” країни “Х” змогло не допустити виявлення викраденого об’єкта, знищити 39 і поранити 12 представників елітнійшого спецназу РФ і благополучно вивести об’єкт із зони. Що ж це було? З нашої точки зору ця операція ні що інше, як не двозначне попередження пану Путіну, який останнім часом вже зовсім не в міру збудився переможними реляціями пана Галкіна.

Очевидно на цій хвилі пан Путін зробив або збирався зробити щось таке, чого робити не можна і йому послали цей сигнал. Точніше декілька. Країна «Х» повідомила йому таким чином що: По-перше – вона знає багато секретів РФ значно більше, ніж це може собі уявити пан Путін. По-друге – на кожну загрозу висунуту паном Путіним у неї знайдеться швидка і ефективна відповідь. По-третє – в її розпорядженні є сили і засоби, котрі в багато разів перевершують наявні в розпорядженні пана Путіна.» Чи є сумніви про яку країну йдеться? Хоча, звісно, все можна списати також на інопланетян. Кому як зручніше.