Дітям в Естонії показали, як треба поводитись з росіянами. ВІДЕО

Дітям в Естонії показали, як треба поводитись з росіянами. ВІДЕО

Загрузка...

Окупантам в країні не раді, та й тим, хто хоче до Росії, відразу радять забиратися геть.

В Естонії в рамках підготовки до фіналу конкурсу “Естонська пісня”, який пройшов 21 лютого 2015 в Талліні, співробітники місцевого Держтелерадіо підготували і випустили кілька відеороликів, один з яких можна назвати наочним посібником естонським дітям про те, як слід спілкуватися з людьми, що говорять по-російськи, повідомляють  Патріоти  України  з посиланням на”Взгляд”.

У ролику знялися юні актори – хлопчик і дівчинка. За сюжетом, російськомовний хлопчик,  який опинився в Талліні, намагається дізнатися, де найближчий магазин. З таким проханням він звертається до дівчинки-естонки, проте незнання естонської мови викликає шквал обурення співрозмовниці, яка досить різко рекомендує хлопчикові вчити естонську мову або забиратися до Росії.

Збираючись іти, маленька естонка дізнається, що хлопчик – зовсім не місцевий мешканець, а турист, який прибув з російського Мурманська. Дівчинка тут же змінює свій тон і доброзичливо, російською мовою допомагає гостю Талліна, потискаючи йому руку при прощанні.

«Ну а що цілком логічно. Естонці не хочуть, щоб Путін їх “захищав”, – пише блогер ykristianna. При цьому варто зазначити, що такий  ролик вже викликав неабияке  обурення в Росії: там заявили, що це  пряма   образа російськомовного населення країни.