Отець Дмитро відчитав бойовиків за негідну поведінку людини. ВІДЕО

Отець Дмитро відчитав бойовиків за негідну поведінку людини. ВІДЕО

Загрузка...

24 січня священик забрав тіла українських бійців загиблих в селі Красний партизан, відчитавши бойовиків за негідну людини поведінку, передають Патріоти  України.

Ієрей УПЦ-КП Дмитро Поворотний вже декілька місяців виконує обов’язки капелану в зоні бойових дій. Він окормляє бійців 20 батальйону територіальної оборони рідної йому Дніпропетровщини.

Бійці дуже шанують свого пастиря, в незалежності від того до якого віросповідання чи конфесії належать. Добра та щира людина, що поділяє з вояками тяготи військового буття, сумлінно та відважно виконує свої обов’язки швидко завоювала довіру та прихільність не тільки земляків-дніпропетровців, а й інших військових та цивільних, з ким отцю Димитрію доводиться спілкуватися. Коли стало відомо, про загибель відділення цього підрозділу у селі Червоний партизан, де смерть героя прийняв старший лейтенант Колісник, батюшка не коливаючись відправився до бандитів за тілами своїх духовних чад.

Відео дивіться тут: http://patrioty.org.ua/ti-za-sebe-pered-bogom-vidpovidati-budesh-otets-dmitro-zabiraye-u-boyovikiv-tila-biytsiv-ato-video/

Священнослужителя не зупинили відомості, що ці люди розстріляли захоплених живими бійців батальйону. Він просто робив свою справу. Християнин завжди має бути готовим предстати перед Творцем, особливо на війні. Про це отець Дмитро добре пам’ятає. Він це робить заради Бога та України. Дякувати Христу що в нас є такі високодуховні особи.