Знайдіть відмінності. Мережа гіпермаркетів будматеріалів в Україні називається “Епіцентр”. В анексованому...

Знайдіть відмінності. Мережа гіпермаркетів будматеріалів в Україні називається “Епіцентр”. В анексованому Криму – “Новацентр”

Загрузка...

Юридична назва гіпермаркетів в материковій Україні – ТОВ “Епіцентр К”.  В анексованому Криму – ТОВ “Новацентр К”

Епіцентри в материковій Україні збирають гроші на українську армію і навіть залучаються Президентом як партнери Благодійного фонду Порошенка.

Новацентри в Криму вітають клієнтів триколорами, георгіївськими стрічками, а в їхніх промороликах чоловіки в футболках “Армия России”.

Фото Natalie Sedletska.

Фото Natalie Sedletska.

Власник мережі Епіцентр – народний депутат України Олександр Герега.

Але він заперечує, що його гіпермаркети в Криму після анексії просто змінили вивіску і перефарбувались:

“Перший раз чую! До чого тут взагалі Епіцентр? Зовсім інші компанії, ніякого відношення не мають”, – сказав він у коментарі нашому журналісту Maksym Savchuk.

Втім Максим добре працює з реєстрами та відкритими даними. І не просто знайшов докази, що депутат Герега має документальний стосунок до кримського бізнесу.

Але й з’ясував, що фірма-власник землі під гіпермаркетами в Криму, яку народний депутат України з початком війни зареєстрував прямо в Підмосков’ї – тепер один з найбільших платників податку на власність в бюджет анексованого Севастополя.

Що з цим не так?

Коли весь західний світ не визнає анексію Криму, і в якості політики невизнання забороняє міжнародним компаніям працювати на півострові.

Член українського парламенту вигадує як далі продовжувати свій бізнес в Криму – і навіть стає одним з найбільших платників податків в бюджет окупаційної влади Севастополя.

Докази тут: https://www.radiosvoboda.org/a/news-schemes/29044156.html

Natalie Sedletska


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO