Лавров звинуватив Україну у порушенні Будапештського меморандуму

Лавров звинуватив Україну у порушенні Будапештського меморандуму

Загрузка...

При цьому керівник МЗС нагадав, що Росія не застосовувала і не погрожувала Україні ядерною зброєю.

Очільник МЗС РФ Сергій Лавров заявляє, що Україна, допустивши Майдан, порушила 3, а не Росія, яка «так і не застосовувала» ядерну зброю проти української держави. Як передає власний кореспондент УНІАН в РФ, про це він сказав на щорічній підсумковій прес-конференції в Москві. «Ми багато разів відповідали на питання, зокрема й щодо Будапештського меморандуму від 1994 року, відповідно до якого Україна відмовилася від ядерної зброї, а Росія зобов’язалася не застосовувати ядерну зброю проти України. Я нагадаю, ми так і не застосовували і не погрожували ядерною зброєю Україні, тому жодного порушення Будапештського меморандуму не відбулося», – вважає Лавров.

Разом з тим, він наголосив, що Україна паралельно з Будапештським меморандумом взяла на себе в окремій заяві зобов’язання не «заохочувати расистські, неонацистські, ксенофобічні тенденції, а те, що сталося після Майдану було грубим порушенням цих зобов’язань наших українських сусідів». При цьому глава МЗС запевнив, що Росія «зацікавлена у виконанні Мінських домовленостей в повному обсягу, що вписується в повагу територіальної цілісності України в її нинішніх межах, які склалися після референдуму в Криму».

УНІАН


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO