Порошенко поговорив з Путіним

Порошенко поговорив з Путіним

Загрузка...

Президент Петро Порошенко провів телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним.

Порошенко поговорив з Путіним президент Росії погрожує наступом Петро Порошенко.

О 22:00 журналісти, які очікували завершення зсідання фракції БПП, стали свідками, як з адміністрації президента вийшов посол Росії Михайло Зурабов, повідомляє INSIDER.

Коментувати пізній візит посол відмовився.

Пізніше представник АП повідомив, що в цей час відбувся важка розмова з Путіним у присутності посла. На засідання фракції президент прийшов у поганому настрої і розповів про розмову з Путіним, яка тривала півтори години.

“Є проблема з Росією – вони погрожують розпочати наступ і вимагають визнання сепаратистських республік, а також відмови від вступу в НАТО і ЄС”, – розповів інший співрозмовник видання.

Ще одна людина, близька до президента, повідомила, що контактів з Москвою не було більше тижня, після саміту в Австралії.

“Якщо раніше вони мало не кожен день говорили по телефону, плюс ми спілкувалися через посередників, то зараз всі контакти припинились. І ми не розуміємо, що він задумав”, – говорив співрозмовник видання напередодні.

Додамо також, що БПП не підтримувала ініціативу інших фракцій про курс України на вступ до НАТО. Станом на сьогодні проти вступу України до НАТО вже висловились Ангела Меркель (за інформацією видання Bloomberg), міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмайєр. До того ж заяву МЗС Німеччини підтримав президент Чехії.