Звільнення Штепи: Журналіст пригадав “заслуги” екс-мера Слов’янська (відео)

Звільнення Штепи: Журналіст пригадав “заслуги” екс-мера Слов’янська (відео)

Загрузка...
Вина звільненої під домашній арешт екс-мера Слов’янська Нелі Штепи, яка в 2014 році сприяла захопленню міста терористами, не підлягає жодним сумнівам, адже вона була затятою учасницею конфронтації конфлікту і несе відповідальність за війну на Донбасі.

Про це написав блогер Денис Казанський на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.”З грудня 2013 року Штепа накачувала ненавистю жителів Слов’янська, нацьковувала їх на жителів Західної України, обзивала опонентів Януковича “дебілами”, організовувала місцевий антимайдан, який пізніше став ядром “ополчення”. Є відеозаписи, є свідчення місцевих жителів”, – нагадав він.

Казанський наголосив, що будь-яка війна не починається спонтанно і їй передує тривала агітація і пропаганда серед населення, щоб змусити його піти вбивати.

Він також зазначив, що в одному зі своїх інтерв’ю перший ватажок терористів “ДНР” Ігор Гіркін-Стрєлков пояснив, що першим вони вирішили захопити Слов’янськ через те, там уже були сотні людей, які мали стати на сторону загарбників. Блогер додав, що підтримка окупантів була забезпечена саме діяльністю Штепи.

“Коли Нелю Штепу випустили з СІЗО, вона тримала в руках прапор України і заспівала гімн. У цьому немає нічого дивного. Це легко – просто взяти і змінити один прапор на інший, надіти вишиванку, сказати “Слава Україні!”. Це нічого не варто. Це зробила не тільки Штепа, а й багато організаторів незаконного “референдуму” 2014 року, яким усе зійшло з рук. Шкода тільки, що український суд, який зробив із Штепи гарячу патріотку, не може точно так же легко воскресити тисячі убитих українських громадян”, – підсумував він.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO