Горить «Уралвагонзавод», головна фабрика танків Росії

Горить «Уралвагонзавод», головна фабрика танків Росії

Загрузка...

Пожежі присвоєно підвищений номер

У Нижньому Тагілі рятувальники гасять найважливіше військове підприємство Росії – «Уралвагонзавод». Пожежі присвоєно підвищений номер. Про це повідомляє російський ресурс URA.RU.

За його даними, 27 серпня приблизно о 21.30 за місцевим часом на заводі спрацювала сигналізація. Прибувши на місце, пожежники виявили загоряння в лакофарбовому цеху № 310.

«Пожежі присвоєно підвищений номер, співробітники МНС тільки приступили до робіт, – повідомило виданню джерело в правоохоронних службах міста. – На місці працюють дев’ять одиниць техніки. Інформації про постраждалих немає».

Прес-служба ГУ МНС РФ по Свердловській області ніяких коментарів поки не давала.

ВАТ «Науково-виробнича корпорація «Уралвагонзавод» імені Ф. Е. Дзержинського» — російська корпорація, що займається розробкою і виробництвом військової техніки, дорожньо-будівельних машин, залізничних вагонів. До корпорації входять науково-дослідні інститути, конструкторські бюро та виробничі підприємства.

«Уралвагонзавод» виробляє вантажні вагони, цистерни та бойові танки Т-90 і Т-14.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO