Росія на три дні повністю перекриє Керченську протоку

Росія на три дні повністю перекриє Керченську протоку

Загрузка...

В РФ розраховують, що протока буде закрита з 28 по 31 серпня

Росія планує повністю перекрити судноплавство через Керченську протоку з 28 по 31 серпня через будівництво Керченського мосту.

Про це повідомляє проект «Крим Реалії» з посиланням на розпорядження підконтрольної Кремлю адміністрації морських портів Чорного моря.

«Заборонити з 00:00 за місцевим часом 28 серпня до 00:00 місцевим часом 31 серпня плавання всіх кораблів і суден, за винятком кораблів і суден ВМФ, кораблів і судів федеральних органів безпеки, а також суден, що беруть участь у технологічному процесі будівництва об’єкта «Транспортний перехід через Керченську протоку» в акваторії Керченської протоки», – йдеться в документі.

У МЗС України підкреслили, що запровадження Росією в односторонньому порядку обмеження на морське судноплавство через Керченську протоку є черговим грубим нехтуванням нормами міжнародного права.

Відповідна нота протесту направлена російській стороні.

Нагадаємо, 9 серпня Росія також забороняла рух всіх кораблів у Керченській протоці,

До слова, у п’ятницю вранці у Керченську протоку впав автобус. Повідомлялося, що внаслідок падіння автобуса загинули 18 людей, але одного з них згодом оголосили зниклим безвісти. Його пошуки досі тривають.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO