На Житомирщину повернулися “кіборги”

На Житомирщину повернулися “кіборги”

Загрузка...

З квітами, прапорами і плакатами десантників 4 роти 2 батальйону 95-ї окремої аеромобільної бригади вийшли зустрічати кілька сотень людей. Родичі, волонтери і просто небайдужі люди почали збиратися біля військової частини на Богунії ще опівночі.

Групи підтримки з’їжджалися автобусами з різних міст і сіл Житомирської області, пише Житомир.інфо.

Матері не приховували сліз, розповідаючи, як хвилювалися за своїх героїв, коли ті захищали Донецький аеропорт. Коли ж автобус з десантниками з’явився на горизонті, люди почали вигукувати «Герої!».

Вийшовши з автобусів, бійці, яких мобілізували ще на початку березня, спішили обійняти своїх рідних. Додому повернувся 51 боєць.

Позивний «Аскольд» розповів про завдання, які «Ведмежа рота» виконувала у зоні АТО.

«Завдання №1 – це була оборона терміналу, тобто, частина підрозділу у нас по ротації заїжджала, друга ротація виявилася найдовша. Хлопці на терміналі провели 17 діб. По ряду проблем не змогли своєчасно зняти. Але вони – молодці, трималися. Там все було нормально. Обійшлося без поранених і без важких втрат. Друге завдання – це забезпечення життєдіяльності терміналу: доставка продуктів, боєприпасів, води, вивезення поранених і доставка людей на сам термінал. Це одна з найскладніших завдань, тому що всі ці поїздки були пов’язані з проходженням через зону суцільного ураження. Кожна поїздка не обходилася без втрат, в першу чергу – це техніка виходила з ладу. Дві людини отримали контузію, були осколкові поранення, у тому числі і десанту, який ми перевозили на термінал. І третє завдання – це оборона Пісків, з чим ми теж впоралися в повному обсязі», – розповів «Аскольд».

Тепер на бійців чекає 26-денна відпустка, після якої вони знову повернуться у бій.