Українські стрілки вибороли 11 медалей на чемпіонаті Європи

Українські стрілки вибороли 11 медалей на чемпіонаті Європи

Загрузка...

Збірна України зі стрільби продовжує успішно виступати в Баку.

В азербайджанському Баку триває чемпіонат Європи зі стрільби з малокаліберної зброї, на якому українці продовжують “штурмувати” п’єдестал пошани.На даний момент в активі збірної України 11 медалей.Найуспішніше в складі нашої команди виступає Павло Коростильов. У вправі МП-10 він виграв золоту медаль, встановивши рекорд Європи і світу серед юніорів – 581 очок ..

Також командне “золото” в цій вправі вибороли Павло Коростильов, Роман Бондарук та Володимир Пастернак. Цим же складом наші хлопці святкували перемогу в командному виступі у вправі РП-5, срібло у вправі МП-6 і бронзу у вправі МП-8.

Раніше повідомлялося, що Павло Коростильов виграв на цьому ж чемпіонаті Європи змагання зі стрільби з малокаліберного пістолета з дистанції 50 м. Таким чином, в українця вже шість виграних медалей в Баку.Крім того, у чоловіків в Баку “срібло” в скарбничку збірної України приніс Сергій Куліш (МГ-6).Другий також фінішувала наша жіноча команда в складі Дар’ї Шаріпової, Наталії Кальниш і Лесі Леськів (МГ-5).

Бронза на рахунку наших дівчат – Світлани Бойкової, Наталії Кальниш і Наталії Леськів в командному виступі в стрільбі на 300 метрів з гвинтівки з трьох положеньРаніше повідомлялося, що жіноча збірна України з кульової стрільби в складі Дар’ї Шаріпової, Лесі Леськів та Наталії Кальниш золоту медаль в командній першості у стрільбі лежачи з 50 метрів, а в особистому заліку Дарина Шаріпова посіла другу сходинку п’єдесталу.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO