Знайомтесь. Це Саша-“ватнік і латентний сепар”

Знайомтесь. Це Саша-“ватнік і латентний сепар”

Загрузка...

Знайомтесь. Це Саша.

Саша – колишній начальник Кобри (це його зам показав середный палець Яценюку після чого Кобру розігнали, якщо пам’ятаєте). В різні періоди Саша також був начальником ДАІ Києва, Чернігівської, Харківської областей.Також Саша був Начальником ДАІ України уже після Майдану.

Фото Романа Сініцина.

Фото Романа Сініцина.

У родини Саши чудовий автопарк, вартістю у сотні тисяч доларів. Доньки Саши часто відпочивають в Москві.

Фото Романа Сініцина.

Аваков, своїм указом у Фейсбуці, звільнив Сашу з начальника ДАІ у травні 2015 року після розслідування Схем про його незадекларований будинок у Жулянах і кучеряве життя родини.
http://www.radiosvoboda.org/a/27024691.html

Звільняв, правда, «скрепя душой». Бо Саша дуже цінний кадр. Ну приблизно так:
« “За что уволен Ершов? За то, что одна его дочь ездит на шикарной машине, а другая дочь отдыхает в Каннах? Не из-за этого. Обе дочери взрослые, они прокомментировали, что одна замужем за обеспеченным мужчиной, а другая продает дорогие предметы одежды. Ершов уволен мною за то, что он не указал в декларации свой дом – только за это”.

“Во всем остальном я к Ершову отношусь – еще раз подчеркну, как бы кто ни вопил – с уважением. И вот почему. В апреле-мае прошлого года, когда началась война, Ершов был в том экипаже, который вступил в первые бои под Славянском вместе с тремя экипажами Кобры. Ершов был в составе одной из групп, которая очень хорошо себя проявила. Он неоднократно был под огнем – держал позиции, отбивал наших первых пленных, имел личную смелость противостоять врагу, вести вперед людей. В тот момент, когда еще армия не воевала. Оттуда основы моего к нему доверия. Кроме того, Ершов награжден боевым орденом за несколько самых напряженных месяцев службы в зоне АТО”, – сказал журналистам глава МВД.»

Саша сидів в Ізюмі пару тижнів і так отримав УБД, відпетляв від люстрації. Саша у Словянську був під таким самим вогнем як і Дейдей. Він справді міг бути у цьому місті після звільнення, правда після того як туди зайшли розвідгрупи 8 полку полку спецназу, Першого батальйону Нацгвардії та 95 повітряно-десантної бригади, а сепари давно вийшли. Далі пофотографуватись з журналістами заїжджали різні дейдеї ну і Саша «был под огнем».

Але давайте до суті.

У Саши є одна проблема. Поряд з Сашою живе Міша (Michael Svetlitsky).
Міша останні два роки ремонтує і відправляє в АТО автомобілі. Десятками. Переважно у 79 бригаду. Мішу дуже добре знають військові і волонтери.Сашу це дуже напрягає, бо він ватнік і латентний сепар, незважаючи на те що «був пад агньом».

Фото Романа Сініцина.

У Міші з Сашою постійні проблеми. Саша часто викликає поліцію, що у Міші на ділянці крадені машини. Поліція приїздить, крадених машин не знаходить і їде собі далі у справах.

Але ось в ніч з 5 на 6 серпня Саша набухався з сусідом і вони підпалили один з АТОшних з автомобілів (10-тонник Івекко) та битовку на ділянці Міші. Потім побили самого Мішу. Причому удари наносив безпосередньо Саша.
Ось тут записи з камер на будинку Міші з розкадровкою. Там і підпал і побиття.

Posted by Roman Sinicyn on Montag, 15. August 2016

Posted by Roman Sinicyn on Montag, 15. August 2016

http://www.ex.ua/888236712706Приїхали пожежники, погасили. Приїхали копи, прийняли заяву від Міші. Ясно що Саші, в офіційній площині, нічого не буде.

Зате Саші буде в неофіційній площині)
Саша, до речі, з органів МВС так і не звільнений.
Просто виведений поза штат. І готується скоро прийняти нову жирну посаду.

І так, репост дуже злить Сашу.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO