Міністр Омелян увів Ryanair в оману – експерт

Міністр Омелян увів Ryanair в оману – експерт

Загрузка...

Міністр інфраструктури Володимир Омелян увів Ryanair в оману, вважає Олександр Ланецкий.

Міністр інфраструктури Омелян передчасно пообіцяв Ryanair польоти з Борисполя. Так, міністр ще в березні підписав договір з лоукостером, в якому було вказано аеропорт “Бориспіль”. При цьому переговори з аеропортом почалися після анонса польотів з нього. Це ввело Ryanair в оману, впевнений директор консалтингової компанії Friendly Avia Support Олександр Ланецкий. Помилкою було те, то міністр інфраструктури спочатку виступив єдиним парламентером.

“У Швеції ряд державних аеропортів управляється однією компанією – і з ними веде переговори один менеджер. В Іспанії 46 аеропортів управляються однією структурою – і єдиний менеджер за 46 аеропортів домовляється з Ryanair. Думаю, авіакомпанія і тут помилково вирішила, що раз у нас два державні аеропорти, то за них може виступати хтось один як парламентер. Знову-таки міністр взяв на себе ці обов’язки – що він може виступити за аеропорти. Хоча за своїми посадовими обов’язками він не може цього зробити ніяк.

Виходить, наше міністерство ввело в оману Ryanair. Ryanair вирішив, що він підписав з міністром договір. Але міністр не може його виконати. Він думає, що Рябікін – прямий підлеглий міністра, хоча це не так. Переговори були приречені з самого початку”, – розповів Ланецкий.

Нагадаємо, директор “Борисполя” відмовився підписувати договір з ірландською авіакомпанією через завищені вимоги авіаперевізника, які порушували закон.

ПОШТІВКА


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO