Сьогодні Укрпошта офіційно капіталювала перед вірусом “Petya”

Сьогодні Укрпошта офіційно капіталювала перед вірусом “Petya”

Загрузка...

Минуло більше тижня з початку вірусної атаки – і виявилося що Укрпошта в сфері кіберзахисту є самими незахищеним в країні підприємством!

Зауважте, що вона є стратегічним підприємством!

І цим стратегічним підприємством зараз управлять люди, які не розуміються не лише в питаннях кібербезпеки, але й у поштових і логістичних технологіях!

Ще раз зверніть увагу: вони не забезпечили захист стратегічного державного підприємства, через що воно вже тиждень не може повноцінно працювати!

Смілянський і його збіговисько нездар у питаннях кіберзахисту показали себе не просто дилетантами, але й безладними нехлюями. Таких нехлюїв не має бути на чолі не лише стратегічних підприємств – їх взагалі не можна допускати на будь-які керівні посади!

Отже, сталася чергова ганьба, навіть ганьбища Смілянського і його безславної команди. Раніше за таке знимали з посади негайно. Але міністр, який корупційним шляхом обрав Смілянського на посаду гендиректора Укрпошти, просто боїться визнати свою стидку помилку.

Боїться напевне й через те, що звільнення Смілянського буде означати повну дискредитацію ідеї “молодих реформаторів” про запрошення закордонних фахівців на великі зарплати.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO