Лікарів пологових будинків підозрюють у вбивстві і торгівлі дітей

Лікарів пологових будинків підозрюють у вбивстві і торгівлі дітей

Загрузка...

Ще з 2003 року Україну підозрюють у торгівлі дітьми та продажу донорських органів. «Загальноукраїнська федерація багатодітних сімей — Сімейна мережа в Центральній та Східній Європі» заявила: за період з 2001 по 2003 рік в Україні за таємних обставин зникло близько 300 новонароджених.

Таємничі зникнення новонароджених, махінації, корупційні афери не припиняються й сьогодні. За останній роки у Миколаєві було зафіксовано 7 випадків викрадення новонароджених дітей із пологових будинків. На Закарпатті три сім’ї залишись без немовлят. Немовлята зникали і у Львові, Харкові та Києві.Про це йдеться у викривальному проекті «Лікарські таємниці» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK).

У 2001-2003 роках Європарламент визнав Україну разом з Молдовою рекордсменами в цій галузі «бізнесу». Проте на національному рівні у 2002 році було відкрито лише три кримінальні справи. Жодна з них не виявила винних.

«Я маю офіційні дані від прокуратури. Лише в одному пологовому відділені Дніпродзержинської міської лікарні №9 медики загубили життя 26 дітей. У документах йдеться про те, що немовлята або народились мертвими, або загинули протягом перших тижнів життя. На батьківську вимогу повернути тіла синів і дочок, медики реагували негативно, мовляв, не віддадуть», – розповідає заступник голови Комітету Верховної Ради України із питань забезпечення правоохоронної діяльності Віталій Купрій.

 

Народний депутат каже: винуватці у смертях дітей покарання не понесли.

«Заступника головного лікаря засудили на 5 років позбавлення волі і одразу амністували. Прокуратура погодилась із таким вердиктом без апеляцій. Згодом того ж зловмисника підвищили на посаді. Абсурд. Відомо, що відсутність покарання створює рецидив, тобто повторення злочинів», – наголошує нардеп Віталій Купрій.

Депутат додає, в Україні приклад Дніпродзержинської міської лікарні №9 не є поодиноким випадком.«При ексгумації немовлят у Харкові з’ясувалось, що дитяток розчленовували. Робили це на замовлення дуже багатих людей, задля стовбурових клітин, які використали у косметології», – наголошує депутат.

Цю інформацію підтвердила і доповідачка з ПАРЄ Рут-Габі Вермот-Мангольд. Вона переконана, що такі злочини відбуваються з метою пересадки органів новонароджених дітей. Їх можна пересаджувати іншим малюкам, але не це головне. Такий матеріал придатний для трансплантації шкіри й забору стовбурових клітин. Ймовірно, в Україні існує ціла злочинна мережа, адже одна людина не в змозі займатися такими речами.

Для розв’язання проблеми незаконного усиновлення й викрадення новонароджених ПАРЄ рекомендує знайти винних, змінити правила поводження з новонародженими в пологових будинках, а також співпрацювати з міжнародними організаціями — ЮНІСЕФ, ОБСЄ та Міжнародною організацією з міграції. Перший крок для цього було зроблено 8 червня – у першому читанні прийнятий законопроект по реформуванні медицини.

Zik.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO