У Житомирі сусід переслідує стареньку пенсіонерку – звернення до Народного депутата Б....

У Житомирі сусід переслідує стареньку пенсіонерку – звернення до Народного депутата Б. Розенблата

Загрузка...

До Громадської приймальні народного депутата України Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat) звернулась 84-річна пенсіонерка Ніна Демидова. Жінка розповіла, що її тривалий час переслідує сусід, б”є та принижує, а реакції від правоохоронців немає.

“Ніна Василівна одинока пенсіонерка і має статус учасника Другої світової війни.Тож захистити її просто нікому.
Зі слів Ніни Василівни, 19 березня 2017 року вона заходила в ліфт, слідом за нею зайшов її сусід з квартири №9, який нецензурно висловлюючись, став вимагати щоби вона вийшла з ліфта. Чоловік почав бити стареньку аж поки вона не знепритомніла. Інші сусіди викликали швидку і жінка потрапила до лікарні.

Менше ніж за два місяці, 7 травня, той самий сусід, просто біля під”їзду знову побив стареньку, глибокі рани та розрив двох вен призвели до великої втрати крові”, – розповів юрист Громадської приймальні Володимир Красовський.

“Прийшовши до Громадської приймальні Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat), жінка розповіла, що після першого побиття було порушено кримінальне провадження ,яке перебуває в провадженні слідчого Житомирського МВ управління Нацполіції в області. Проте за два місяці слідства жодної інформації про хід розслідування нема, а чоловік, що переслідує стареньку не покараний”,- додає Руслан Цимбалюк, інший юрист приймальні.

Борислав Розенблат одразу вирішив вступитися за жінку.

“Мене обурює таке ставлення до людей, так не має бути. Тому я, як народний депутат, звернувся до прокуратури та Головного управління нацполіції в Житомирській області з проханням перевірити ці факти і, якщо вони підтвердяться, вжити заходів для пришвидшення досудового розслідування.Крім того, якщо потрібно, передати цю справу більш кваліфікованому слідчому і об”єднати ці дві справи в одне провадження. Днями я отримав відповідь від правоохоронців, що слідчого замінили, а справи об”єднали.Слідчі дії тривають,” – повідомив Борислав Розенблат (Boryslav Rozenblat).

“Втім, сьогодні до Громадської приймальні прийшла соціальній працівник, яка допомагає старенькій і розповіла, що вчора слідчі опитали свідків і самого кривдника.А ввечері вже інший сусід наїхав на бабусю автівкою та побив її. Бив по голові.Пенсіонерка знову потрапила в в травматологію.У неї тяжкий струс мозку і травми. Ми хвилюємося за її життя і закликаємо правоохоронців сумлінно виконувати свої обов”язки та захистити життя одинокої пенсіонерки”, – наголосив юрист приймальні Володимир Красовський.

Головне управління Нацполіції Житомирщини
Прокуратура Житомирської області