Стало відомо навіщо радикали штурмували Львівську облраду (відео)

Стало відомо навіщо радикали штурмували Львівську облраду (відео)

Загрузка...

Ледве скасували закон Савченко, натомість – вимагатимемо замість нього інший? Львівську обласну раду намагалися захопити силою праворадикали.

Причому, є навіть постраждалі,лише серед поліейських – більше десятка! Чого хочуть, спитаєте? Вимагали від депутатів звернутися до уряду і звільнити з тюрем бійців АТО. А Ви – теж вважаєте, щоперебування на фронті може бути індульгенцію для скоєння злочинів?«Національний корпус» – це об»єднання праворадикалів збирається перед самим відкриттям сесії. Депутати повинні проголосувати за їхнє звернення до Президента, а вони тут -щоби котролювати процес! Головне, що вимагають, – амністію АТОвцям, які зараз – в тюрмах. Нерозглянуте звернення спрацьовує для радикалів, як детонатор.І починається штурм.

Читайте також: Всеволод Ковальчук: латентный сепаратист, которому даже Кабмин не указ

Стримуавати натовп поліції вдається кілька хвилин. Утім, близько чотирьох сотень молодиків зрештою – зносять буквально все насвоєму шляху.

Так званні «патріоти» не пошкодували, навіть вагітну журналістаку та пенсіонерку. Молоду добряче надихалася отруйним димом, а просто на тілі старенької від фаєрів загорілася сорочка.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO