Суд хоче допитати Яценюка у справі Януковича

Суд хоче допитати Яценюка у справі Януковича

Загрузка...

Екс-прем’єра допитають як свідка.
Прокуратура в суді у справі про держзраді Віктора Януковича планує допитати в якості свідка екс-прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, який на момент Революції Переваги очолював партію “Народний фронт” і мав безпосередні зустрічі з колишнім президентом. Про це повідомляє УНІАН.
“Яценюк був допитаний в якості свідка під час провадження досудового розслідування. Кличко і Тягнибок не допитувалися як свідки, тому що вони не володіють інформацією, яка є корисною для досудового розслідування відносно даного злочину. В суд буде викликати тільки Яценюк”, – сказав прокурор головної військової прокуратури Генпрокуратури України Руслан Кравченко, відповідаючи на питання, чи планується допит в суді Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока.
При цьому він зазначив, що всього сторона звинувачення планує допитати 150 свідків у справі.
Нагадаємо, раніше в Генпрокуратурі заявили, що в разі обвинувального вироку Януковичу українські силовики зможуть доставити його в Україну відбувати покарання.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO