Фракція Радикальної партії прийшла до очільника НАБУ

Фракція Радикальної партії прийшла до очільника НАБУ

Загрузка...

Лідер Радикальної партії Олег Ляшко та народні депутати цієї політсили прийшли на прийом до очільника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. 

Причиною візиту до керівника антикорупційного органу стало відкриття справи проти Олега Ляшка.Директор НАБУ Артем Ситник заявив, що прокурор спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький порушив кримінальне провадження стосовно Олег Ляшко по факту публікації в Інтернеті.

Якщо виходити з логіки Холодницького по факту публікацій в інтернеті Президента Порошенка вже треба тричі розстріляти”, – написав на своїй сторінці у Facebook народний депутат Ігор Мосійчук.

Нагадаємо, раніше Олег Ляшко заявив, що нова кримінальна справа проти нього – це тиск з боку влади.

За словами парламентаря, на керівника САП Назара Холодницького має прямий вплив Президент Порошенко, як і на генпрокурора Луценка, який у січні також порушив проти нього кримінальну справу. Про нову справу Ляшко дізнався у минулий четвер від голови НАБУ Артема Ситника.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO