“Недолюстрований”: пригоди одіозного житомирського недоЧиновника

“Недолюстрований”: пригоди одіозного житомирського недоЧиновника

Загрузка...

І поки в Україні кволо йде процедура очищення влади, вже встигла з’явитися навіть нова порода чиновників, котру народ влучно охрестив «недолюстровані».

Революції починають ідеалісти, роблять романтики, а використовують негідники. Цей вислів в черговий раз яскраво ілюструє те, що нині відбувається у органах державної влади . Після вступу в дію Закону України «Про очищення влади» велика кількість активних прислужників Януковича, нізащо не хочуть відриватись від владного корита-кормушки. Одним із таких є Олег Кирилюк- недолюстрований чиновник чи просто аферист в державних органах. Його історія має великий та неприємний шлейф, який тягнеться починаючи з 2013 року. Згаданий нами персонаж є видатним пристосуванцем та активним прислужником режиму Януковича. Житомирські ЗМІ та активісти неодноразово писали про його діяльність, зокрема на теренах Житомирської області, де він намагався зайняти своє місце під сонцем, але місця виявилося мало. Тому Кирилюк вирішив податись у вищу ланку державної служби, а саме подати документи на першого заступника та заступника Державної служби геології та надр України. Звичайно не поганий вибір, адже це центральний орган виконавчої влади, основною функцією якого є надання спеціальних дозволів на користування надрами (прибуткова посада,якщо нею «правильно» скористатись). Чи може екс-регіонал займати таку посаду та працювати для людей, однозначно сказати важко, щоб розібратись в цьому питанні, спробуємо послідовно розкласти діяльність Кирилюка.

Починаючи з 2013 року Кирилюк-начальник інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Житомирській області. Перебуваючи на цій посаді, він виносить рішення, які в подальшому визнаються протиправними судом. На місці людей запевнюють, що це все Київ диктує та змушує робити, а Київ знать не знає, що причетний до цього. Зазначена інформація є відкритою у єдиному державному реєстрі України. Вже цей факт говорить про те, що людина не професійна та безграмотна, але це тільки початок історії Кирилюка.

Продовжується історія причетністю до багаторічного скандалу в Житомирі з будівництвом АТБ, який є наслідком того що Кирилюк і його «товариш» Попов не тримають слова. Зокрема, пообіцяли належним чином забезпечити безперешкодне будівництво, але, будучи безпринципними, з місцевою політичною елітою не домовитися – в результаті вже кілька років АТБ не може будуватись, вкладені кошти назад не отримали, все чекають обіцяного.

Аналізуючи останні події, що вирують навколо ділянки АТБ, так і не дочекаються (про це стверджують місцеві активісти, що судяться з данними особами). Скоріш за все вищевзазначені спроби Кирилюка вирватися з Житомира пов’язані з тим, що на місці вже всі, хто має вагу та можливості не хочуть з ним працювати та не сприймають його серйозно, а гроші повертати треба – тому він брехатиме про золоті гори, аби тільки кудись податися.

Загалом – людина як одиниця вже завалена та ще й регіонал із запахом. Спроба відкрити нові двері на посаду відбулася 16 жовтня 2014 року, коли губернатор Житомищини-Сидір Кізін пробував протягнути його на посаду керівника територіального управління Держгірпромнагляду у Житомирській області – всупереч домовленостям з місцевими політиками, щодо непогодження Кирилюка на посаду, Кізін- погодив. Однак, представники місцевого Демальянсу, Автомайдану і Самооборони Житомирщини разом з колишніми працівниками пікетували теруправління Держгірпромнагляду у Житомирській області, протестуючи проти призначення нового керівника. Активістів обурив той факт, що на керівну посаду призначили колишнього регіонала з багажем. Тому за Кирилюком завжди буде сморід, де б він не був – за ним полюють в плані скандалів. На цьому історія не закінчилась, коли ж в систему Держгірпромнагляду зайшло нове керівництво – Кирилюк відразу спробував стати своїм та присягнув на вірність, що нібито він працюватиме чесно та без корупційних скандалів для установи. В дійсності максимально іі дискредитував, при цьому паралельно- намагаючись домовитись усунути діюче керівництво і очолити установу.

Тобто жодним домовленостям з Кирилюком довіряти не слід – ціна слова – копійка.

Відколи Кирилюк працює в Житомирі-скандали його не покидають,бо він завжди працює на сумнівну особу Попова. Незалежно від домовленостей з будь-ким – чи то своїм керівництвом, правоохоронними органами чи політичними силами – завжди працює на свого так званого “господаря”. Не залишились безслідними в його біографії 2015-2016 роки, які славляться незаконними будівельними скандалами та аферами в Житомирі зі сторони Кирилюка та Попова. Саме тут запущений ще один механізм, в якому Попов в свою чергу – бере гроші, завдання не вирішує. Однак – створює проблему, про яку оперативно повідомляє правоохоронним органам для того, щоб потім вимагати щось за іі позитивне вирішення. Так зараз працює система ДАБі – надаєш відповідні документи, а потім нізвідки з’являється кримінальна справа по будівництву, закривати яку потрібно уже через правоохоронні органи та суди.

Після зміни влади в країні Кирилюк своїх амбіцій не облишив, але він мабуть забув, якою ціною нам дісталася свобода. Вище викладений матеріал свідчить про те,що таку людину не можна допускати, а ні до місцевих органів, а ні до державних тим паче. Люстрація-єдиний вихід для регіонала Кирилюка…

 

#Ганьба #недолюстрований

Джерело : http://www.0412.ua/news/557533

Автор: Валентина Кравчук

14813681_1632603837037184_1086261208_n