НЕЗРЯЧА 10-РІЧНА ДІВЧИНКА ДО СЛІЗ РОЗЧУЛИЛА ТРЕНЕРІВ СВОЇМ ВИСТУПОМ – ЧОМУ НЕ...

НЕЗРЯЧА 10-РІЧНА ДІВЧИНКА ДО СЛІЗ РОЗЧУЛИЛА ТРЕНЕРІВ СВОЇМ ВИСТУПОМ – ЧОМУ НЕ ОБЕРНУЛИСЬ? Потап, Тіна Кароль і MONATIK ?! “ГОЛОС. ДІТИ – 3”: (ВІДЕО)

Загрузка...

Карина Солод з Черкас втратила зір через вроджену хворобу, але вона ніколи не втрачала надію, що колись знову зможе побачити маму.

У неділю на телеканалі “1+1” відбулася прем’єра третього сезону проекту “Голос.Діти” з новим тренерським складом – Потап, Тіна Кароль і MONATIK. Тренери серед безлічі приголомшливих потужних дитячих голосів обрали перших учасників своїх команд. Одним з найбільш зворушливих і емоційних моментів першого ефіру став виступ 10-річної Карини Солод із Черкас.

Дівчинка завжди мріяла заспівати на сцені “Голос.Діти-3”. Для свого виступу Карина обрала популярну українську пісню-романс “Черемшина”.

І хоча ніхто з тренерів не натиснув заповітну червону кнопку, Карина не засмутилася – одна її мрія вже збулася. Всі тренери вийшли до Карини на сцену, обіймали дівчинку після виступу, а Потап відніс її на руках за лаштунки.

 

Проект “Голос.Діти-3” хоче допомогти Карині зібрати кошти на дороге лікування в Ізраїлі. Це останній шанс для неї відновити зір, адже в Україні ніхто з лікарів не зміг впоратися з хворобою.

Допомогти Карині можна, перерахувавши будь-яку суму на рахунок її мами 5168757238886040, Солод Тетяна Володимирівна.

 

 

Джерело: http://intermarium.com.ua/golos-dity-3-nezryacha-10-richna-divchynka-do-sliz-rozchulyla-treneriv-svoyim-vystupom-chomu-ne-obernulys-video/

 

УВАГА! Редакція POLITINFO приєднується до допомоги Карині Солод і будемо Вас наші любі читачі інформувати!

 

Підписуйтесь на нашу сторінку, POLITINFO, у Фейсбуці. Ризикуй знати набагато більше.

Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO  https://www.facebook.com/politinfo.com.ua Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!