Товариства з обмеженою відповідальністю «Ренесанс Кепітал Інвест» — Визнано банкрутом

Товариства з обмеженою відповідальністю «Ренесанс Кепітал Інвест» — Визнано банкрутом

Загрузка...

Товариства з обмеженою відповідальністю «Ренесанс Кепітал Інвест» — Визнано банкрутом

Захоплення Житомирської кондитерської фабрики у 2010 році шляхом шахрайства, підробки документів та підкупу чиновників — не єдиний  злочин, що був вчинений громадянином РФ Ігорем Бойком на території України. І ошукані ним акціонери ЗАТ «Житомирські ласощі» – не єдині потерпілі від його дій.

Ігор Бойко ще у 2010 році закуповував сировину для кондитерської фабрики не напряму, а через ТОВ «Ренесанс Кепітал Інвест», власником якого і являвся. Завдяки цій схемі з використанням фірми-прокладки, йому вдалося «кинути» не один десяток підприємств.

Закуповуючи сировину, ТОВ «Ренесанс Кепітал Інвест» робило передоплату — приблизно 1% від загальної суми контракту. Отримавши товар,  фірма Бойка більше ніяких розрахунків з контрагентом не здійснювала.

Накопичивши мільйонні борги, Бойко і його посіпака Денис Долинський (директор ТОВ «Ренесанс Кепітал Інвест» та співзасновник ТДВ «ЖЛ» — структури, на яку було переписане вкрадене майно ЗАТ «Житомирські ласощі») вирішили їх просто анулювати через процедуру банкрутства. 23 вересня 2015 року Господарський суд м. Києва визнав ТОВ «Ренесанс Кепітал Інвест» банкрутом.

23 вересня 2015 року Господарський суд м. Києва визнав ТОВ «Ренесанс Кепітал Інвест» банкрутом.  http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/52202558

Звичайно ж, все майно з ТОВ «Ренесанс Кепітал Інвест» Ігор Бойко завчасно вивів, залишивши кредиторам лише «голу ТОВ-ку».

Сьогодні ошукані Бойком і Долинським постачальники намагаються повернути свої гроші. Втім, поки безрезультатно. Ряд кримінальних проваджень, відкритих за заявами ошуканих кредиторів відносно посадових осіб ТОВ «Ренесанс Кепітал Інвест», досі не отримали логічного завершення. Можливо, Бойко, збагатившись за рахунок своїх постачальників, поділився «зекономленими» на поставках грошима з поліцією?

А от його поплічнику Денису Долинському, що вдає із себе чесного бізнесмена та полум’яного борця з корупцією, пощастило менше. Податківцям вдалося довести його провину в ухиленні від сплати податків у особливо великих розмірах та зловживанні своїм службовим становищем.

Ігор Бойко, по якому, як то кажуть, плаче в’язниця, досі намагається використовувати корумпованих представників судової влади та правоохоронної системи, щоб ухилитися від кримінальної відповідальності та довести своє право власності на крадене майно.      

Контрагенти «Ренесансу», яких Бойко і Долинський «кинули» у кращих традиціях бандитських 90-х, вирішили об’єднати свої зусилля у намаганні покарати злодіїв. Вони об’єдналися для того, щоб наочно показати негідникам, що за кожну злочинну дію треба відповідати. Сьогодні до Бойка і Долинського бумерангом повертається той гострий душевний біль, який вони спричиняли жертвам своїх афер.   

 

Кредитор Іван Кузьменко

 

Сама ж постанова зазначає:

1. Припинити процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю «Ренесанс Кепітал Інвест».

2.Припинити повноваження розпорядника майна Товариства з обмеженою відповідальністю «Ренесанс Кепітал Інвест» — арбітражного керуючого Юзвенка Василя Григоровича.

3. Визнати банкрутом Товариство з обмеженою відповідальністю «Ренесанс Кепітал Інвест» (01014, м. Київ, пров. Мічуріна,3/2, літ. А, код ЄДРПОУ 34047146).

4. Відкрити ліквідаційну процедуру.

5.Призначити ліквідатором банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю «Ренесанс Кепітал Інвест» (01014, м. Київ, пров. Мічуріна,3/2, літ. А, код ЄДРПОУ 34047146) арбітражного керуючого Нестора Віталія Романовича (свідоцтво №457 від 15.03.2013).

6.Підприємницьку діяльність банкрута завершити.

7.Строк виконання всіх грошових зобов’язань вважати таким, що настав 23.09.2015 р.

8. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), відсотків та інших фінансових (економічних) санкцій за всіма зобов’язаннями фізичної особи — підприємця, крім зобов’язань, не пов’язаних із здійсненням такою особою підприємницької діяльності.

9. Оприлюднити на офіційному веб-сайті Вищого господарського суду України повідомлення про визнання Товариства з обмеженою відповідальністю «Ренесанс Кепітал Інвест» (01014, м. Київ, пров. Мічуріна,3/2, літ. А, код ЄДРПОУ 34047146) банкрутом, текст якого додається.

10.Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 23.09.2015р.

11. Зобов’язати ліквідатора надати суду ліквідаційний баланс банкрута та звіт ліквідатора до 23.09.2016р. Звіт ліквідатора повинен містити: докази вчинення належних дій ліквідатором по виявленню активів та пасивів боржника, встановлення неможливості відновлення платоспроможності боржника внаслідок вжитих ліквідатором заходів, встановлення неможливості задоволення визначених за звітом ліквідатора вимог кредиторів та необхідності у зв’язку з цим ліквідації боржника. До звіту ліквідатора повинні додаватись письмові пояснення та докази проведення ліквідаційної процедури, реєстр вимог кредиторів (в разі наявності кредиторів) з урахуванням вимог ініціюючого кредитора, докази встановлення наявності активів боржника та докази вчинення ліквідатором дій по встановленню грошових вимог кредиторів шляхом надіслання відповідних запитів до державної податкової інспекції, Головного управління статистики; УДАІ МВС України в м. Києві; Головного управління земельних ресурсів КМДА управління земельного кадастру, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку; державної реєстраційної служби Головного управління юстиції у м.Києві, Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг»; Державного департаменту інтелектуальної власності; Міністерства фінансів та доходів України» (Державної митної служби України); Державної інспекції України з безпеки на морському та річковому транспорті (Укрморрічінспекція), Державної авіаційної адміністрації Міністерства транспорту та зв’язку України, Київської державної інспекції котлонагляду і підіймальних споруд; Територіального управління державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду по м. Києву та Київській області; Державної архітектурно-будівельної інспекції Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, банківських установ щодо закриття рахунків, Державної авіаційної служби України департаменту льотної придатності, Державної інспекції сільського господарства України тощо.

12. Зобов’язати Державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців Печерського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запис про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та відомості про ліквідатора банкрута.

13. Відповідно до Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом скасовується арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, чи інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.

14. Копію постанови направити заявнику, боржнику, ліквідатору, всім кредиторам у справі, органу державної податкової служби, місцевому загальному суду за місцезнаходженням боржника, органу державної виконавчої служби за місцезнаходженням боржника та державному реєстратору відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб -підприємців Печерського району реєстраційної служби Головного управління юстиції у місті Києві для виконання.

Суддя А.В. Яковенко
http://www.everyday.in.ua/?p=12669

Офіційне джерело : Повний текст постанови доступний за посиланням:http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/52202558