Зеленський сидить в такому бункері, і взагалі не розуміє, що навколо відбувається...

Зеленський сидить в такому бункері, і взагалі не розуміє, що навколо відбувається – Олексій Гончаренко

Загрузка...

Албанський диктатор Енвер Ходжа набудував по всій країні бункери. В своїй уяві, він готувався до перемоги у війні з усім світом. В реальності, довів маленьку балканську країну до повного зубожіння. Схоже, Зеленський сидить в такому бункері, бо взагалі не розуміє, що навколо відбувається.

Карантин у нього працює, хоча кількість захворювань зростає. На Сході мир, хоча від обстрілів помирає більше людей, ніж минулого року. Вченим треба пообіцяти мільйон і вони одразу знайдуть вакцину. Людей просто треба змусити сидіти по домах, а гроші зваляться з небес. Маски змусимо носити всіх, але їх не забезпечимо. Волонтери хай збирають гроші на апарати, а ми відправимо мільйони гривень Албанії.

Пане Зеленський, вилазьте з бункера під назвою “95 квартал” і погляньте, що коїться в країні. Це результат вашої роботи. Досить тікати від критики. Ви слухаєте лише друзів і підлабузників, якими себе оточили. Виходьте і говоріть з народом. Як обіцяли на початку. Почуєте багато цікаво. Може в своєму бункері ви і “найвеличніший лідер сучасності”, але в реальності все вже далеко не так.

Олексій Гончаренко


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO