Планували кілька варіантів мого вбивства: куди зник прикарпатський журналіст Реведжук?

Планували кілька варіантів мого вбивства: куди зник прикарпатський журналіст Реведжук?

Загрузка...

Відомий український журналіст, політичний оглядач Роман Реведжук після місяця “мовчанки” з’явився в мережі та розповів історію свої втечі в Європу. Емоційний пост “оголив” ймовірні злочинні схеми у вищих ешелонах влади та історії співпраці українських політиків з Кремлем.

Подаємо оригінальний текст допису Романа Реведжука.

Вітання всім друзям і не тільки!

Від мене довго не було звістки. Знаю, вас цікавить де я подівся. Чому так миттєво обірвався зв’язок. Тому давайте по порядку.

В пост-радянських країнах все ще немає понять свобода слова, і прозорості влади. Україна – це типовий приклад такої країни. Кожного, хто намагається щось змінити, вказати на винних і джерело проблем, або підкуповують, або вбивають.

Багато років я займався журналістикою та громадсько-політичною діяльністю. За той час, знайшов стільки бруду і відвертого криміналу у владі, що мені, м’яко кажучи, стало не по собі. Я з’ясував, що практично вся наша так звана політична система/еліта – це ніщо інше, як легалізовані ОЗУ(організовані злочинні угрупування). Іноді змінюються імена і особи, але не змінюються функціонери. У більшості міняються політичні «зачіски», а ляльководи лишаються ті самі. Залякування, вбивства і рекет, як і були так і залишаються основними засобами влади нашої країни. І найстрашніше в тому, що це навіть не особливо ретельно приховується. Куди не глянеш корупційні схеми, від медицини до правоохоронної та освітньої систем. Коли я почав писати про це, пішов з цим в громадськість на телебачення то відчув на собі справжню суть цієї мафіозної системи. На мене почався шалений тиск.

За 28 років проголошеної незалежності нічого не змінилося. Україною управляють одні й ті самі люди, починаючи від Тимошенко, Медведчука, Авакова, Коломойського, Ахметова і т.д., в незалежності від того, яка у нас офіційна влада. Будь то Янукович, Порошенко чи Зеленський. Вони сидять на своїх місцях і кришують корупцію та здирництво, а поліція, СБУ та інші з назвою «правоохоронні» чи уже тепер новостворені «антикорупційні» органи відігрують роль амбалів. Пресинг і насильство процвітають під кришуванням вищого керівництва правоохоронної системи. Але у якості прикриття в очах европейских партнерів, вони роблять гарні «демократичні» обгортки і мило посміхаються. Пост-фактум до сьогодні цього було достатньо, щоб європейскі організації написали в щорічному звіті про те, як безпечно жити в Україні. А насправді все далеко не так.

Мій випадок – це сумна реальність. Це та реальність, яку свідомо замовчують українські медіа, бо більшість з них фінансуються цією мафіозною системою. Коли після «Революції гідності» 2014-го року я зрозумів, що нас всіх надурили, як і тоді у часи «Помаранчевої революції». Почав пробиратися до істини різними шляхами, щоб витягнути правду назовні. Для того, щоб мати доступ до інформації, доводилося заводити різні знайомства та комунікувати з вищими посадовими особами в нашій державі. Коли ти журналіст, важко отримати в цій ролі якусь інформацію. А коли ти показуєш свою зацікавленість, коли стаєш умовно кажучи «своїм хлопцем», з тобою діляться інформацією, вкручують у систему і ти вже на іншому рівні. Та душу дияволу я не продав, а шукав шляхи вивести на чисту воду це кодло. Щоб Ви розуміли, все наскільки взаємопов’язано, що не можна мати у такій діяльності партнерів, бо зрадять. Тому діяв у більшості сам.

Привідкрию вам завісу цієї реальності, бо з тої інформації, яку поки можу озвучити – це лише невелика загальна частина:

– Чи знали ви, що міністр МВС кришує наркобізнес та рейдерство на пару з іншими правоохоронними органами? По класиці, не хочеш боротися, то очолюєш і живеш присвистуючи.

– Ви знали, що група Яценюка-Авакова, як отримувала так і отримує надприбутки через Кабмін з газових родовищ?

– Ви знали, що Коломойський у 2014-му будучи головою ОДА у Дніпропетровську вивозив з України готівку по спецперепустках від міністра МВС та голови СБУ? Для прикриття він запустив медіакампанію де обіцяв тисячі доларів за голову то Путіна, то ще когось там з розкручених сепаратистів. Така сама «патріотична» історія, як і з «вишиванкою» Порошенка, де всю його каденцію Медведчук мав безперешкодне авіасполучення з Росією. І сьогодні має, просто «вишиванка» Порошенка наскільки велика, що Зеленський у ній глибоко провалився. Якщо я скажу, що Коломойський – це насправді старий добрий друг Путіна, Ви ж правда не повірите? А я й не сумніваюся. Так само, як прогресивні росіяни здогадуються, що Путін гей, але «просто Путін –маладєц».

– Ви також не знали, про газо-нафтовий бізнес Медведчука на пару з Порошенком, який за президентську каденцію останнього тільки укріплювався? Там у СБУ свій регулятор, який давав добро конкретним компаніям доступ до ринку. А всі не свої були зацьковані макулатурно-бюрократичними процесами і звісно у законний спосіб. Не переживайте, сьогодні нічого не змінилося.

– Або до прикладу, ні в кого не виникало запитань, звідки у Наливайченка, який за своє життя не займався бізнесом, а як випускник інституту Андропова з російським громадянством після посади голови СБУ завішав всю Україну рекламою – за які гроші? Непереживайте сьогодні він народний депутат у системи під назвою «Партія Батьківщина». А під час гострої фази у 2014-15 роках незаконно двічі вилітав до РФ під чужим паспортом де зустрічався зі своїм наставником Патрушевим.

– А Ви знали, що Іловайський котел – це боротьба за отримання доступу до Зуєвської ГРЕС? Надіюся ви не забули скільки було вбитих тоді українських добровольців? Там за ниточки смикав рейдер Корбан під патронатом тоді голови ОДА Коломойського. Хомчак з Березою заводили туди добровольців, а самі звідти втекли. Забули? Сьогодні Хомчак начальник Генерального штабу, а Береза після депутатсва став аграрієм на землях котрі намародерили. Навіть «вояку» в балаклаві Гришина (Семенченка) нагороджував цілий міністр МВС Аваков. Незнаєте за що? Іловайська історія має своїх бенефіціарів: Росія, Аваков і Коломойський. Як кажуть кому війна, а кому мати рідна. Маю вам сказати правду, сьогодні Росія себе почуває в Україні, як риба у воді.

– Як активізовувались у 2014-му стартапи наживання на війні? І тут історія Гладковського мізер у порівнянні з тим, як відбувалися заробітки надприбутків на військовому обладнанні та іншому технічно-інвентарному забезпеченні. Україна – багата держава, але бідна країна.

– А чи знаєте Ви, що так звані закладки наркотиків, які постачаються для неповнолітніх кришують районні управління поліції з легкої руки міністерства МВС?

– А Ви знали, що наркотрафік кришується МВС, спільно з військовою прокуратурою в особі військового прокурора при попередній владі? До прикладу вам історія Калєтніка і КО. Також на міжнародці контролюючу функцію мають і СБУ. Звісно для статистики час від часу відбуваються гучні затримання людей з мукою.

– А Ви знали, що кожного місяця в Києві на вулицю Богомольця 10 у супроводі спецавтомобілів звозиться готівка з підпільних нелегальних казино і всіх інших схем?

– А Ви знали, що при МВС працює цілий відділ у підзвітності якого елітні повії, які окрім фукцій розвідувати інформацію, підкидають багатим туристам наркоту, а потім їх роздягають до трусів? Дислокуються вони у фойє центральних готелів.

– Від скликання до скликання, періодично у парламент потрапляють нові обличчя, але незмінними залишаються персональні помічники депутатів, які тримають руку на пульсі та інформують своїх кураторів з СБУ, щоб парламентський процес був конрольованим у прийнятті рішень в користь президента та тіньової групи олігархічних кураторів. І там зовсім не тіндерісторії, все набагато доросліше.

– А Ви знали хто в Україні основні латифундисти? Ні? Новинський, Медведчук, Тимошен-КО і т.д. Тепер з прийнятим ринком землі межі дещо пересунуться і латифундія отримає своє поповнення. Не переживайте, криза допоможе утримати народ в стабільній бідності.

– Вам відомо хто стояв за підривом складів з боєприпасами в Ічні наприклад? А паралельно з цим ішов віджим елеваторів агрохолдингу «Росток» у користь російського спиртового бізнемена співвласника «Nemiroff», якому через підконтрольний у Харкові суд, Аваков забезпечив позитивне рішення. Так само по інших, але кожен напрямок мав свого бенефіціара.

– А ви знали, що Катерину Гандзюк вбили, як сакральну жертву для політичних маніпуляцій? Не знали? А що генерал Доценко відвідував її перед смертю в лікарні і потім особисто знищив сімку, щоб заховати кінці у воду? Ні не знали? А починалося все з місцевої банальщини.

– Чого тодішній генпрокурор Юрій Луценко називав Ахметова українським патріотом і зовсім випадково був в один і той же час і в тому самому місці де був олігарх Коломойський у Голландії?

– Ну ви ж точняк знали, що Павла Шеремета прибрали так само, для політичних маніпуляцій? Сьогодні ця справа йде історією Гонгадзе і лише політизується, щоб європейським партнерам дати чергову «демократичну» обгортку і не втратити можливість розпилу міжнародних грошей. Так само, як і у справі Гандзюк, якщо займуться справжнім розслідуванням, тоді буде формула «Пукач-2».

– А Ви знали, що Тимура Махаурі, російські ФСБ прибрали з допомогою білоруса по кличці «Боцман», який зараз активно грає українського націоналіста, як представник «Нацкорпусу» на телеканалах по квоті Авакова? Якого камери зафіксували на місці вбивства.

– Ви дивуєтесь чому саботувалися і продовжують далі саботуватися справи Небесної сотні? А нічого, що за шість років, мене не було опитано, як свідка, який особисто затримував під час майдану людей, котрі вивозили зброю після розстрілів? На мої звернення не було жодної реакції. Натомість коли в Україну повернули агента ФСБ Костенка і Порошенко його особисто вітав, то мені телефонували тоді з Адміністрації президента і просили не писати і не говорити нічого поганого про це.

– Чого відверті колаборанти та сепаратисти на волі? А давайте пригадаємо мою поїздку в Донецьк у 2014-му. Я ризикуючи своїм життям, поїхав туди, а повернувшись передав в СБУ матеріали. Зустрічався з керівництвом, а у підсумку передані мною матеріали не внесені офіційно від мого імені, а стали здобутком конкретного працівника СБУ, який отримав за них чергову зірочку на свої пагони. У підсумку коли я заговорив про це, отримав погрози від тодішнього заступника голови СБУ Віктора Ягуна.

– Чому коли слідчий комітет РФ порушив справу на полковника Маламена, що нібито він відповідальний за вбивство оператора російського телеканалу Кляна, то з боку України мене, як свідка тої події не було опитано? А на моє публічне звернення Генпрокурор Луценко не відреагував. А я ж був безпосередньо у ту ніч, під тою військовою частиною, в тому самому автобусі, який був розстріляний під Ясинуватою. Договорняки з російськими спецслужбами мають своє забарвлення. І доречі, тоді ще живий російський журналіст Орхан Джемаль з яким ми познайомились у 2014-му в Донецьку підтверджував мені, що також був готовий дати свідчення. Але це нікому не було потрібно.

– Чому коли я у 2018-му звертався в СБУ по підривній діяльності Суркіса й Медведчука, заяви реєструвались, але далі реєстрації діло не йшло?

– Чого коли я звертався в ДБР, НАЗК по корупційній діяльності Медведчука і КО, всі матеріали переадресовуються в МВС, там у кращому випадку підшиваються у вічну папку «ведеться розслідування», або їх просто ігнорують?

– Чого Березенко пішов з влади доларовим мультимільйонером і продовжує тіньову діяльність спонсоруючи різні проекти, але діла до нього нікому не має? І не тільки він. Близьке оточення Порошенка, Авакова збагачувалися за рахунок влади і продовжують. У Авакова сьогодні така кількість влади, що навіть Путін позаздрить.

– Кілька днів тому, мені підтвердили, що у 2018-му після брифінгу СБУ по справі Нагорного, матеріали цієї справи забрав працівник тодішньої Адміністрації президента Володимир Горковенко. І я зовсім не дивуюся, а чому і для чого? Бо, як тоді, так і сьогодні, все в Україні управляється в ручному режимі кількох людей. Записи брата Єрмака вам тому черговий доказ. Ви маєте просто зрозуміти, що так було постійно і ті докази, які согодні реалізовуються у публічні джерела через різних людей, в тому числі й народних депутатів, є лише маленькою частинкою всієї цієї великої історії.

– Ви знали, що міжнародну допомогу, а це мільйони і мільярди доларів, розпилюють між собою, як не одні то другі, але основною драйвсистемою останні 6 років у цьому звені є Аваков і Порошенко? Вони створюють різні організації, фонди з гучними назвами про майбутнє і перекачують туди кошти. За них створюють красиві фасади реформ, запускають медіакампанії, піару повні штани, а результатів повний нуль. Хіба не аргумент для вас у голосуванні за ринок землі? Бо хоча я і виступав завжди публічно за ринок землі, але у цих форс-мажорних обставинах ніщо не змушувало голосувати поспіхом не дотримавши законної процедури. Міжнародна фінансова допомога об’єднала навіть тих, хто був проти. Просто гроші не пахнуть.

– Ви знали, що над Укрзалізницею кураторство має близький друг Авакова, кум сина Януковича?

Цей список я можу й далі продовжувати…

Чого про це не пишуть/не говорять українські журналісти? А якщо й публікуються то дозовано і виключно з політичною мотивацією, особливо у передвиборчий період.
– А в Україні є незалежний медіаринок? Кому підконтрольні основні українські медіа?

Чому я це написав у формі запитань?
Бо на багато з них, за 28 років відповіді лежать на видному місці. А в деталях мені відомі факти підкупів, схем корупційної діяльності, також мої особисті комунікації з вищими посадовими особами нашої держави, я буду готовий розказати міжнародним медіа згодом. Поки вивчаються матеріали міжнародними органами і я не маю права ще всього говорити. Також розкажу, як у 2015-му мої намагання передати в США факти злочинів по Майдану, корупції у вищих ешелонах української влади, увінчалися неуспіхом. Я мав кілька зустрічей, у підсумку яких, тодішній Посол розпорядилася про заборону мені у видачі американської візи. Такі дії вчинялися тодішнім керівництвом Посольства США по відношенню до всіх, хто міг потенційно відкрити правду на ситуацію в Україні.

В Україні народ загнаний в свідоме рабство.
Ви не рідко себе запитуєтет чого в Європі люди живуть, а не існують? Ну добре, проголосували за Зеленського, ну вибрали. І що? Нажаль історія зі зміною влади в Україні – це лиш політтехнологічна операція. І не більше. А хто включив у соціологію Зеленського, хіба не Гринів котрий керував виборами у Порошенка? Просто так в українській політиці нічого не відбувається. Запам’ятайте це. Я був там, в Україні і багато чого робив, говорив, так, виключно в тому режимі, який там діє, з інстинктами самозбереження. Ви ж усі бачите, що відбувається. Нічого. Нічого не змінюється. При владі всі ті, що і були, лише одні грають роль коаліції, а інші опозиції. Користь українському суспільству яка? Країна фактично розвалена, жодної ідеології. Експерти і голоснокричущі спікери у телевізорах, то лише проплачені гвинтики мафіозної системи. А хто появляється на горизонті з ідеологією, незалежний, того, як я написав на початку, або купують, або …

Суджу по собі, моя мета фундаментувати країну на республіканській ідеології. Бо через відсутність двопалатної ситеми, багатопартійність, велику полярність думок у суспільстві та мультикультурність українського середовища, країна розбалансована цілком і повністю. Як казав колись Левко Лук’яненко українське республікантство нейтралізувала заслана агентура. Тому в Україні його й не має по сьогодні. І така система вигідна тому режиму який створили злочинні угрупування для власної гри. Так, так, саме для гри. Вони на куражі і міряються ресурсами. Люди то для них розмінна монета. Помер один, заморили голодом десятьох – лягає стабільно з року в рік, в статистику. Щоб не було спекуляцій, акцентую, я не боровся і не борюся за владу, моя боротьба за ідеологічну країну та суспільство.

Про вище описане я говорив і писав публічно.
Ця шайка показала своє справжнє обличчя. У мій адрес сипалися погрози. Візьміть хоча б той випадок рік тому, коли мені в прямому ефірі почав погрожувати член угрупування, а тоді ще депутат парламенту Михайло Добкін. У відповідь на мою критику влади, на яку я маю гарантоване конституцією право, він сказав, що мені залишився тиждень. Звісно кримінальне провадження не було порушене. Нагадаю, я офіційно був в ефірі, як журналіст. А тодішня заступниця голови ДБР Ольга Варченко публічно відповідаючи на моє запитання про це, так і не змогла дати чітких пояснень.

Абсурдність ситуації в тому, що вони не боялися погрожувати мені розправою в прямому ефірі. Наприклад той випадок, коли за оприлюднення мною інформації, бандит подзвонив на гарячу лінію прямого ефіру на одному з центральних телеканалів де я був гостем і погрожував мені. Чули сотні тисяч глядачів. Мене почали переслідувати. І таких прикладів десятки. Вражає кількість побиття, вбивств, громадських діячів і журналістів за останні роки в Україні. Ці люди навіть не соромляться і погрожують в прямому ефірі – це приклад того на скільки наша влада знахабніла. Сьогодні контролюється все.

Звісно я звертався в правоохоронні органи, але допомога від них надходила тільки на папері, а не на ділі. До прикладу, слідча ДБР, яке тоді за фактом погроз порушило кримінальне провадження, винесла постанову про виділення мені державної охорони. По факту я тої охорони так і не дочекався. Дякуючи власним можливостям і добрим друзям, які мені допомогли забезпечити охорону.

Погрози не припинялися, моя ситуація ставала все гірше і гірше. Коли почала збільшуватись моя політична активність, мене стали маргіналізовувати і вести проти мене інформаційну війну. Спочатку в Україні, а потім і за допомогою центральних російських телеканалів, які мають значний вплив у тому числі на українське суспільство. Мене звинуватили в речах які не мають відношення до мене. Спотворили мене інформаційно так, що до мене на вулиці почали підходити люди з агресією.

Свого піку моє положення досягло в лютому цього року. Посилилися загрози, а далі мені стає відомо, що активізувалися офіційно, мене вирішили звинуватити в розпалюванні міжнаціональної ворожнечі. Стало зрозуміло – це офіційно привід для того, що б мене взати під контроль в СІЗО і там вбити. Тоді я зрозумів, що повинен втекти з країни і сховатися. Мене намагалися не випустити з країни. Ну щоб Ви розуміли, мій закордонний паспорт в аеропорту не зчитувала система. Як таке може бути? Таких помилок не буває. Здогадуєтесь хто має такі можливості в Україні? Так, саме шайка міністра МВС. Позаяк я не був ніколи у владі, то мені нереально щось законне інкримінувати. Мої джерела мене інформували, що в силу моєї публічності шукають каральна система шукає процедуру, аби комар носа не підточив. Намагалися підкуповувати людей. Мені дивом вдалося втекти в Європу. Звісно, все, що я розповідаю, зроблять неправдою і доведуть до абсурду включивши найбрудніші технології. Як до прикладу правдоподібність обвинувачення по справі Шеремета. Тому буду просити вас поширювати цю інформацію, щоб її могли прочитати маси. Дякую.

З тої інформації, яку я отримував, зрозумів, що мій час вже йшов умовно кажучи на дні. І всі мої звернення до правоохоронців, а тим більше передача їм будь-яких доказів, лише знерухомлювала б мене і прискорювала реалізацію їх злочинних планів. Ви маєте розуміти, що каральна під назвою «правоохоронна» система в Україні не буде захищати тих, хто викриває її корупційну діяльність чи її партнерів. Або ти йдеш з одними на зговір і працюєш проти інших закриваючи очі на беззаконня твоїх покровителів, або твій життєвий шлях, як я зрозумів в українських реаліях завершується за дивних загадкових і зовсім випадкових обставин.

Але вони на цьому не заспокоїлися. Недавно стають відомими нові подробиці, які мене шокували. Журналіст Ростислав Шапошников оприлюднив плівки перехоплених записів розмов. На цих записах люди впізнали голос і лексику проросійського депутата українського парламенту Іллі Киви, який являється правою рукою міністра МВС. Так, так, в українській політиці таке можливо. Аваков віддав Киву у користування своєму партнеру Медведчуку, але, щоб Ви нічого не запідозрили, радники Авакова голосно з телевізора кажуть на Медведчука, що то ворог України. А також з імен, які там згадуються на тих плівках, стало відомо про ще одну людину, Андрія Портнова, що був заступником глави адміністрації президента Януковича, який власне мені не раз публічно погрожував і являється частиною злочинного угрупування міністра МВС. Доречі їх також виплодила система під назвою «Партія Батьківщина». Всі вони взаємопов’язані системою довічно, незважаючи на зміну їх політичних забарвлень у коньюнктурних процесах. Також за моєю інформацією він є одним із замовників медіакампанії проти мене на російському центральному телеканалі у програмі пропагандиста Соловйова. З цих записів стало відомо, що бандити планували кілька варіантів мого вбивства.

– Вас напевне здивувало, чому останнім часом СБУ накриває якісь еротичні салони з повіями коли це навіть не їх парафія? А тому, що відколи прийшов туди Баканов, то всіх притомних, хто ще працював в інтересах України повиводили у розпорядження. Це не звільнення, а так звана довготривала відпустка, щоб не мішали зливати Україну. Ну до прикладу, за моєю інформацією, що подонок, перепрошую лейтенант Баканов володів інформацією про мене, але забрав матеріали і куди б ви думали передав? Звісно Арсену Борисовичу. Але за велінням долі, вони запізнилися.

Також один з моїх знайомих, який працює в одному з центральних медіа зізнався мені, що коли хотів опублікувати інформацію про мою ситуацію, то редактори не затвердили. Сказали в жодному разі не публікувати нічого про мене. Так як основні українські ЗМІ підконтрольні конкретним людям, а основний пул під контролем міністра МВС і його партнерів, у мене немає сумнівів що це правда. Звісно, якби їм вдалося реалізувати свій злочинний план, тоді у медіа написали б про мене посмертно потрібну їм історію.

В даний момент я розумію, що мене шукають, намагаються дізнатися де я перебуваю. Крім того, відбувається систематичне видалення матеріалів з інтернету про мене, що б ліквідувати мене по тихому. Вони не очікували, що мені вдасться виїхати з країни.

На завершення, щоб всім було зрозуміло, моя боротьба продовжиться тільки в інших масштабах і я буду доводити справу до логічного кінця. З усього, що зі мною відбулося в Україні, я зробив кілька висновків: важливо мати хороших друзів, ті які поінформують і ті котрі поможуть виїхати з країни аби врятуватися. За що я їм безмежно вдячний. Також я вдячний всім хто мене підтримував і підтримує, а найбільше вдячний тим хто зрадив. Бо по крайній мірі я знаю їх.

І найголовніше, хочу вибачитись перед всіми, за те, що можливо когось у житті образив. Можливо на той час були такі обставини. Але, якщо це було, то було точно не зі зла. Бережіть себе.

Почуємось…

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO