ЧИТАТИ ВСІМ! Калоянов Василь, адвокат криміналітета «Мультика» (Титова) за хабарі по Судах...

ЧИТАТИ ВСІМ! Калоянов Василь, адвокат криміналітета «Мультика» (Титова) за хабарі по Судах Миколаївщини закриває гучні справи які розкрив керівник СБУ області Віталій Герсак

Загрузка...

Багато хто пам’ятає, як нещодавно всю Україну приголомшили новини із Миколаївщини, де місцеве СБУ на чолі з В. Герсаком разом із ГУ ДФС та прокуратурою викрили підпільний цех паливно-мастильних матеріалів. У ході слідчих дій було виявлено та вилучено 150 тон дизельного палива, 100 тон бензину, 20 тон бензино-лігроїнової фракції, металеві ємкості від 3 до 75 метрів кубічних, 14 автозаправних колонок та обладнання для виготовлення паливно-мастильних матеріалів, що оцінюється орієнтовно у 8 млн.грн.

Відповідно, по цій справі було відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 204 ККУ.

Мова тоді йшла про ТОВ “МІГ – НАФТА” уповноваженою особою якого є Дроздов Ігор Миколайович, а зареєстроване воно за адресою: Миколаївська обл., Братський район, селище міського типу Братське, вул. Вороніна, будинок 1, корпус 2. Вже на цей час всі розуміли, що ниточка від цього підприємства веде до добре всім відомого кримінального авторитета Михайла Титова, він же «Мультик». Від цієї події пройшло ще не так багато часу, а вона вже отримує неочікуваний поворот і відкрито розкриває свого істинного господаря, яким є вищезгаданий криміналітет.

Справа в тому, що зараз його «славетний» адвокат  Калоянов Василь Іванович (директор ТОВ ЮФ “Магістр”) старається вирішити справу на користь свого кримінального боса. І то як рішити: старим провіреним методом – роздавши «на право і на ліво» хабарі Суддям які ведуть це все. Василь Калоянов підтримує вкрай близькі стосунки з “Мультиком” та неодноразово він та співробітники  його фірми здійснювали супровід кримінальних та господарських спорів в судах  що мали відношення до цього персонажа.

Нагадаємо, що тоді виявлено пальне небезпечне для використання транспортними засобами. Крім того, встановлено що за нього не було сплачено ані копійки акцизного збору. Наразі відомо, що Калоян хоче підсунути підроблені документи і хабар в районний суд, таким чином має намір досягти цілі по зняттю арешту з вилученого майна. Далі в нього все по накатаній і дієвій для Мультика схемі – остаточне вирішення цієї справи в Апеляційному Суді Миколаївщини, до речі також не задарма.

Чому все має бути вирішено в Апеляційному суді цієї області?! – А тому, що ця стежка вже добре протоптана і туди Калоянов заносив вже не одну пачку зелених банкнот. Приміром, нещодавно цей рішала-адвокат в цьому суді за 50 тис. доларів практично закрив ще одну гучну справу пов’язану із «Мультиком» та його партнером, колишнім Заступником СБУ Миколаївщини Петром Майданюком, який відповідав за незаконні конвертаційні центри. В ході слідчих дій було вилучено 2 млн. грн і 150 тис доларів і відкрито Кримінальну справу  за частиною 3 статті 212 Кримінального кодексу України («Ухилення від сплати податків, зборів, обов’язкових платежів»). Кошти вилучились на користь держави за спричинені збитки цими злочинами. Але відомий Апеляційний Суд за «50 тис. зелених срібняків» скасував арешт на вилучені кошти та повернув злочинцям.

Цю аферу викрило місцеве СБУ на чолі із все тим же Віталієм Герсаком. Мова йде про ТОВ “САН ФЛАУЕР”, офіційним власником якого є Лептуга Ігор Олегович, а зареєстроване за адресою: Миколаївська обл., Новоодеськийрайон, місто Нова Одеса, Вул. Сеславинського, буд. 28, кімната 1.

Як бачимо відбуваються вкрай нездорові речі: Президент України Володимир Зеленський назначає в регіон нового Керівника СБУ Віталія Герсака. Той же за короткий час ставить на вуха всю область та Україну розкриваючи реальні гучні злочини що охопили цю частину держави. Все наче добре і по плану! Та знаходяться такі мерзенні рішали як адвокат Калоянов Василь Іванович і не менш злочинні Судді в цій області, які для «Мультика» за 50-20-30 тис. доларів зраджують і продають Україну.

Це реально масштабна катастрофа. Тому звертаємось до центральних апаратів СБУ, ДБР і НАБУ: шановні, не спіть! Ваш колега Герсак за дорученням Президента провів масштабну роботу по очищенню Миколаївщини від криміналу – зараз же всякі рішали-адвокати та продажні Судді стараються провести тотальний реванш «Мультика» і йому подібних. Швидко прийміть відповідні міри – Миколаївщина має право жити без криміналу!

politica.com.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO