“За що боролись-на те й напоролись”: митниця імені Нефьодова на чолі із...

“За що боролись-на те й напоролись”: митниця імені Нефьодова на чолі із Цабаком грає на “контрабасі” за старими схемами. Де зміни і чи взагалі вони можливі…

Загрузка...

Всім давно відомий вислів: “історія має властивість повторюватись” чи не найбільше підходить до реформ які кожна нова влада впроваджує в Україні. Особливо це стосується реформацій у митній структурі. І, нажаль, не виключенням є псевдо реорганізація імені Максима Нефьодова.

З його сторони все наче зроблено красиво і мелодійно, та все ж інструмент під ім’ям “контрабас” не переналаштований бо звучить старими протухшими і гнилими корупційними нотами. В реформуванні митниці пан Нефьодов просто-напросто  змінив музиканта, яким став Володимир Цабак. Та за всіма показниками, а це продовження корупції, своє прослуховування, принаймні для народу – останній провалив, або можливо, поставлений саме для того щоб “контрабас” й надалі прибутково звучав по старому…

Одним із підтверджень вищенаписаного є нещодавне( 30.01.2020р)

Викриття стандартної тепер уже схеми Цабака. Так,  на митному пості “Мостиська” Галицької митниці Держмистлужби працівниками 4 відділу УСБУ після проходження прикордонного та митного контролю затримано бус з контрабандою тютюнових виробів марки “ComplimentBlue” у кількості 300 ящиків, орієнтовною вартістю біля 3 мільйонів гривень. Працівники спецслужби встановили, що житель м. Дрогобич на кордоні пред’явив посвідчення “представника продовольчої та сільськогосподарської організації ООН”, а це надає дипломатичний імунітет. В ході перевірки працівниками СБУ було встановлено, що документи зломисника сфальсифіковані, та найцікавішим є те що з цими документами його українські митники пропустили через кордон. Транспортний засіб заїхав в пункт пропуску в 23:40 а був затриманий в 04:00, згідно бази «Асмо» Інспектор транспортний засіб був оформлений, але Цабак дав вказівку зробити модифікацію в базі даних,щоб в подальшому уникнути від можливої кримінальної відповідальності,але транспортний засіб згідно бази даних Асмо Інспектор був оформлений станом на 04:00.

В результаті було вилучено авто і складено протокол за ст. 483 Митного кодексу України. Також вирішується питання щодо проведення службового розслідування відносно посадових осіб митниці, які здійснили пропуск машини з багатомільйонною контрабандою цигарок і  відкриття проти них кримінального провадження за даним фактом. Даний інцидент  вже вкотре засвідчує, що  вивіз контрабандних цигарок в республіку Польща не перекрито, а навпаки очолено  – Цабаком В., Мицаком І. та Костюком В., бо така діяльність без цих осіб де-факто неможлива.

Варто зазначити, що даний громадянин вже не перший раз перетинає кордон за даною схемою, і ще більше “перцю” додає те що жодного разу жодних перепон від митників не було. Виходить, що верхівка митниці таким чином налагодила старий добрий незаконний спосіб збагачення  переданий у спадок старим керівництвом, а, можливо – це вже і їх персональні досягнення. В будь-якому випадку напрошується висновок: ніякого реформування митниці не відбулось, хіба що – почали працювати ще зухваліше і відкритіше. Звісно, під кришуваннямНефьодова пан Цабак відчуває себе цілковито захищеним, і можна очікувати, що ніякого покарання високопосадовцям не буде. Максимум, що чекати – це звільнення когось із рядових митних інспекторів або й пакет стандарт і для них: виговор і переведення на інше місце служби.

Та все ж, Максиму Нефьодову вже потрібно задуматися над доцільністю тримання на посаді Володимира Цабака, адже останній вже всіма своїми діями довів що митниця як і була, так і  є одним із найбільших розплідників корупції в Україні. І яким би хорошим “дерижером” не хотів би себе показати Нефьодов – “музиканта-Цабака” треба звільняти або найкраще вже нарешті зупинити цю корупційну гру “на контрабасі”… А допоки митниця буде лише грою для збагачення корупційних кланів – в Україні не слід чекати позитивних загальнодержавних зрушень…

Далі буде….


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO