“Все на руках!” Адвокат заявив про алібі підозрюваної у справі Шеремета

“Все на руках!” Адвокат заявив про алібі підозрюваної у справі Шеремета

Загрузка...

Адвокат Юлії Кузьменко, підозрюваної у вбивстві Павла Шеремета, заявив, що готовий надати суду наявність у його підзахисної алібі.

Про це Влад Добош сказав під час онлайн-стріму на своїй сторінці у Facebook. У ньому він поскаржився на безпідставну відмову слідчих у наданні йому матеріалів справи (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Повний ігнор з боку слідчих. У групі слідчих приблизно 45 осіб і жодного слідчого не знайдеться, щоб мені надали матеріали справи. Ми готові співпрацювати зі слідством, проводити будь-які слідчі дії, готові брати участь у допитах. Але я бачу, що слідство не має перед собою мети на справедливе об’єктивне слідство”, – обурився правозахисник.

Юлія Кузьменко
Юлія Кузьменко

Добош зазначив, що якщо його законні вимоги не будуть виконані, то він вдасться до іншої тактики і навіть залучить громадськість до масової акції контролю дій МВС.

“Я хочу, щоб у цій справі поклали беззаперечний доказ причетності або непричетності Юлії Кузьменко до цього злочину. Якщо цього не буде зроблено, ми покладемо, і вони у нас майже всі на руках, докази її алібі. Питання лише в оформленні юридичному доказів”, – резюмував адвокат.

obozrevatel.com


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO