«Нове життя» від нового керівництва МОЗ або чому українців зму-сять платити за...

«Нове життя» від нового керівництва МОЗ або чому українців зму-сять платити за ліки більше

Загрузка...

«В 2020 року в Україні продадуть ліків на суму понад 70 млрд. гривень, а середньостатистичний українець витратить на ліки не менше 2000 гривень», –  прогнозують аудитори компанії PricewaterhouseCoopers.

Але до цього ми повернимось пізніше… Історія «нового життя» від МОЗ, а точніше державного підприємства «Національний проект «Нове життя», бере свій початок у 2012 році. Коли, за ініциативою біглого Президента України Віктора Януковча та одіозного очільника Міністерства охорони здоров`я Раїси Богатирьової, було запроваджено цинічну державну програму «Нове життя — нова якість охорони материнства та дитинства».

Національний проект «Нове життя», під виглядом «красивої обкладинки» із закупівлі телекомунікаційного та комп’ютерного обладнання, функціонального, спеціального програмного та інформаційно-телекомунікаційного забезпечення, проведення кваліфікованого навчання та будівництва 27 перинатальних центрів по всій Україні, дозволив «качнути» з державного бюджету та присвоїти прибічникам Януковича В. більше 300 млн. бюджетних гривень. Чисельні зловживання владодою та розкрадання бюджетних коштів в особо великих розмірах, з боку службових осіб ДП  «Національний проект «Нове життя», Адміністрації Президента України, Міністерства охорони здоров`я та інших посадовців, підтверджено проведеними в 2015-2016 роках Рахунковою палатою України перевірками ДП «Національний проект «Нове життя». На підставі складених Рахунковою палатою актів аудиту, працівниками НАБУ та МВС відкрито низку кримінальних проваджень, слідство триває.

Однак, з приходом у вересні 2019 року до МОЗ «нової команди», відчутно значне «потепління» відносин з колишніми керівниками середньої ланки МОЗ часів Раїси Богатирьової,  нею самою та ключовими фігурантамими скандалів із державних закупівель ліків. Про що свідчить, особисте повернення Богатирьової Р. до України, її зустрічі з крупними гравцями фармбізнесу України та призначення до МОЗ за її рекомендаціями, колишніх підлеглих. При цьому, значно загальмувала робота по розслідуванню низки кримінальних проваджень, порушених за зловжиання владою та розкрадання бюджетних коштів, за часів роботи Богатирьової Р, у тому числі відносно службових осіб ДП «Національний проект «Нове життя».

Але, це тільки «прелюдія»… Як стало відомо з достовірних джерел інформації, на даний час, службові особи МОЗ, Держлікслужби, «останки» службових осіб ДП «Національний проект «Нове життя», під виглядом реалізації чергового «вкрайважливого» державного проекту по боротьбі з фальсифікованими лікарськими засобами та виключення їх з обігу, зпланували зухвалий «дубль» з розкрадання бюджетних коштів у сумі 90 млн. гривень. Вдруге, службові особи ДП «Національний проект «Нове життя», планують «качнути» з державного бюджету 90 млн.гривень на закупівлю комп’ютерного обладнання, спеціального програмного та інформаційно-телекомунікаційного забезпечення, з метою начебто отримання та зберігання інформації про марковану фармвиробниками лікарську продукцію. На перший погляд, виглядає нібито не погано, але після ознайомлення фахівців та експертів IT ринку з розрахунками кошторису державного проекту «Нове життя» (частина друга), зроблено висновки про суттєві завищення вартості плануємого для зукупівлі програмного забезпечення та обладнання. Але це ще не все,  в – подальшому,після непоганого «розпилу» бюджетних 90 млн. гривень, в планах службових осіб МОЗ та ДП «Нове життя» змусити всіх фармвиробників платити за внесення та зберігання «вкрай необхідної» для держави інформації про кожну промарковану одиницю лікарських засобів, а це вже не мільйони, а мільярди гривень українців. Припускаючи те, що «нова команда» МОЗ, таки змусить платити фармвиробників за нав`язані безглузді «державні» послуги від ДП «Нове життя», кінцевим лохом вкотре нажаль буде український народ, якого просто змусять платити більше за ліки. Експерти з фармринку, вже висловили глибоку занепокоєність з цього приводу, та коментуючи цей «турборежим» наживи від «нової влади», прогнозують у 2020 році відповідне підвищення цін на ліки щонамайнше на 26%.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO