Підприємці з ганьбою вигнали депутата від “Слуги народу” з мітингу під офісом...

Підприємці з ганьбою вигнали депутата від “Слуги народу” з мітингу під офісом президента

Загрузка...

Вчора, 30 вересня, на Банковій у Києві біля будівлі Офісу президента України зібралися близько двох сотень підприємців з різних міст України, які вимагали у глави держави накласти вето на закони №1053-1 і №1073.

Про це повідомляє “Інформатор”.

Бізнесмени незадоволені новими правилами, згідно з якими весь бізнес зобов’яжуть закупити касові апарати і платити податки за чеками, згідно прибутку. Такі закони підприємці вважають убивчими для їхньої справи і вимагають Зеленського накласти на них вето. Вони скандували “Зеленський, виходь на каву” і “Вето”.

До невдоволених бізнесменів вийшов депутат від партії “Слуга народу” Микола Тищенко і підійшов до мікрофона. Але організатори відразу відключили звук, а натовп під крики “Ганьба” прогнала депутата з Банкової. Таке невдоволення вони висловили в наслідок того, що Тищенко підтримав вищезазначені законопроекти на голосуванні.

Нардеп назвав мітинг “проплаченою провокацією” і пішов у супроводі поліції, яка прикривала його від протестуючих.

Законопроекти №1053-1 і №1073 Верховна Рада прийняла у першому читанні. Йдеться про проекти, де прописані нові правила роботи з касовими апаратами. За новими законами, будь-який споживач може заявити в податкову про “неправильний” чек. Якщо буде доведено, що чек неправильний, споживач отримає товар, куплений за цим чеком, безкоштовно.

prm.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO