Зростання нафтопервалки в Одеському порту свідчить про пожвавлення в економіці країни

Зростання нафтопервалки в Одеському порту свідчить про пожвавлення в економіці країни

Загрузка...

6 вересня біля 5 причалу Нафтогавані пришвартувався танкер AMPHITRITE (прапор Ліберії) з 27 тисячами тонн бензину, який прибув з Бургаса (Болгарія). За повідомленням експедитора, вантаж призначений не для автомобільних заправок, як можна було очікувати, а для виробничих цілей підприємства “Карпатнафтохім”, розташованого в м.Калуш.

Повідомили у прес-службі адміністрації Одеського порту

За словами очільника Адміністрації одеського порту з серпня нинішнього суттєво зросли обсяги перевалки на причалах нафторайону

– Починаючи з серпня цього року відзначається зростання перевалки нафтопродуктів у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, – сказав Ігор Ткачук. – Якщо у серпі 2018 року було перевантажено 120,3 тисяч тонн, то в попередньому місяці – 184,7 тисяч тонн. Тобто на 64 тисяч тонн більше. І хоча про стабілізацію ситуації з нафтоперевалкою говорити поки що зарано, кожен додатковий танкер ми сприймаємо як позитивний знак пожвавлення на вітчизняному ринку нафтопродуктів і взагалі в економіці країни.

Довідково, бензин вивантажують в ємності “Одеснафтопродукт”, а потім в цистернах відправлятимуть до місця призначення.


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO