Очільник Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Игорь Ткачук став...

Очільник Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Игорь Ткачук став лауреатом щорічного рейтингу «100 найвпливовіших одеситів»

Загрузка...

Очільник Одеської філії державного підприємства «Адміністрація морських портів України» Игорь Ткачук (Igor Tkachuk) став лауреатом щорічного рейтингу «100 найвпливовіших одеситів». 
Дякуючи за відзнаку Ігор Віталійович зауважив, що нагорода по праву належить кожному працівнику державного підприємства. 
– Сьогодні в Одеському порту працює єдина команда однодумців. Одеські портовики – це люди, які професійно виконують поставлені завдання й роблять свій щоденний вклад у розвиток підприємства, – сказав Ігор Ткачук. – За минулі роки нам вдалося приступити до реалізації ряду важливих для держпідприємства проектів після завершення яких, порт буде отримувати додатковий прибуток. Окрім того, завдяки злагодженій роботі портовиків нам вдалось збільшити обсяги перевалки на 16%. А зростання показників в свою чергу покращує соціальну складову кожного працівника, що є пріоритетним для нас. Ця нагорода – символ того, що Одеський порт розвивається, працює в правильному напрямку, а саме важливе, що наші підлеглі підтримують нас у наших починаннях.

Игорь Ткачук


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO