Голомша прийняв рішення повернутись до ГПУ

Голомша прийняв рішення повернутись до ГПУ

Загрузка...

Поновлений судом на посаді заступника Генерального прокурора Микола Голомша розраховує, що йому відшкодують близько 1 млн гривень у зв’язку з його незаконним звільненням і обіцяє розподілити ці гроші між родичами загиблих євромайданівців і учасниками бойових дій.

Про це він сказав Українським Новинам, передає 22 серпня 2019 року Резонанс.

“За скромними підрахунками – це близько 1 млн гривень, якщо враховувати суху зарплату, а якщо середню зарплату заступника генпрокурора, то ця сума значно вища”, – сказав він.

З його слів, після того, як йому відшкодують ці гроші, він передасть їх сім’ям героїв “Небесної сотні” і учасникам бойових дій.

Також Голомша повідомив, що прийняв рішення повернутись на роботу в Генпрокуратуру, але чекає ще рішення ГПУ.

“Я не педалюю це питання, чи буде це при цьому генпрокурорі чи при наступному… Я не поспішаю в цьому питанні”, – зазначив Голомша.

Він сказав, що до нього надходить дуже багато звернень із проханням повернутись в ГПУ на роботу.

Як писав Резонанс, Окружний адміністративний суд міста Києва визнав протиправним та скасував наказ ГПУ про звільнення Миколи Голомши з посади першого заступника генерального прокурора України і ухвалив поновити його на посаді. Про це повідомляє Резонанс із посиланням на прес-служба ОАСК.

На думку суду, при проведенні люстрації, а позивач був звільнений у зв’язку з ухваленням Закону України “Про очищення влади”, має бути дотриманий індивідуальний характер такої відповідальності, тобто вина працівника має бути доведена в кожному конкретному випадку. Водночас, відповідачем – Генеральною прокуратурою України не було надано доказів належності позивача до кола осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини.

Раніше анонімні джерела у ГПУ повідомили Укрновинам, що прокуратура має намір оскаржити відновлення Голомші. У коментарі УП ті ж самі анонімні джерела пояснили, що у 2016 році Верховна Рада внесла зміни до Конституції. Генеральну прокуратуру України віднесли до судової гілки влади і перейменували на “Генеральну прокуратуру” без “України”.

resonance.ua


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO