Нарешті Смілянський звільнив директора Віницької дирекції Укрпошти. Ось що вони пишуть

Нарешті Смілянський звільнив директора Віницької дирекції Укрпошти. Ось що вони пишуть

Загрузка...

Добрий день ! Вимушена, хоч не зразу, тому що набиралася сил після тих безчинств, які творив зі мною Ігор Юхимович ( гендиректор ) і ті члени його команди, які з ним приїхали звільняти мене.

А саме, 24.07.2019р. в присутності усього керівного складу дирекції, за участю начальників міських віділень зв‘язку та начальників районих центрів поштового за‘язку приїхав ( навіть не попередивши ) разом з цілою командою СБ Укрпошти під час виробничої наради і оголосив Наказ про моє звільнення та представив нового керівника. Моє звільнення відбулося в незаконний спосіб, без попередження мене, без попереднього озвучення причин звільнення, без надання можливості обґрунтування вчинення мною можливих порушень чи недоліків в роботі. Засідання контрактної комісії за моєї участі не відбувалося. Наголошую, що мій Контракт чинний до кінця січня 2020 року. На всі мої законні запитання про причини мого звільнення, мені не було надано жодної адекватної відповіді. Під час наради представники СБ Укрпошти, які супроводжували Ігоря Юхимовича перешкоджали вільному пересуванню посадових осіб дирекції , забороняючи виходити з наради. Навіть після того як я наполегливо звертала увагу усіх високопосадовців на порушення ними законний прав людей , вони продовжували діяти в той же спосіб. Тільки після того , як мені зателефонував батько мого сина і мій колишній чоловік , лікар, доктор наук, професор мені дозволили вийти і поговорити по телефону. Коли я зайшла в свій кабінет, Igor Smelyansky пішов слідом за мною і спочатку не дозволяв підійти до комп‘ ютера. Тільки після законної вимоги допустити мене до персонального комп‘ютера, на якому знаходиться вся базова інформація і мої персональні дані і що мені потрібно опрацювати матеріали пов‘язані з виробничою нарадою , він вимушений був відійти. Через деякий невеликий проміжок часу мій персональний комп‘ютер був заблокований.
Я вимушена була запросити адвоката на нараду для захисту, яка діяла чітко в межах своїх повноважень.

На мою вимогу, через декілька годин мені був офіційно вручений Наказ про звільнення в кабінеті представником кадрової служби гендирекцї ( в штаті якої я знаходжусь). Постільки в Наказі було дуже багато посилань на різні нормативні та законодавчі акти , зокрема на пункти Контракту відповідно до яких, я була звільнена, я відмовилася ставити підпис у даному Наказі не маючи можливості ознайомлення з їх змістом. Після того почалася процедура вручення мені трудової книжки під час якої було виявлено, що це не моя трудова книжка, а дублікат виданий 23 липня 2019 року, без підписів посадових осіб оформляючих його та мого особистого і відповідно без вказання усієї моєї трудової діяльності. На що я одразу ж викликала поліцію і написала заяву про порушення законодавства в частині незаконного звільнення та факту підроблення документів. Окрім того не було здійснення обов‘язкової процедури комісійної передачі мною матеріальних цінностей підприємства за які я несу персональну відповідальність. Тому в кінці дня я вимушена була опломбувати свій кабінет в присутності посадових осіб дирекцї.

Наступного дня я прийшла в дирекцію, яка знаходиться в адмінбудівлі міської ради на 8- му поверсі, на який мене не впустив чоловік, який назвався новим директором, мотивуючи це тим, що ним із сьогоднішнього дня заключена угода з охоронною фірмою, яка передбачає режим обмеження входу на територію дирекції. Зі мною ще були посадові особи, які працюють в дирекцї і їх також зразу не впускали. Такі силові методи дуже нагадують рейдерський напад.

На мою думку такі незаконні дії мали місце саме тому, що я постійно озвучувала своє занепокоєння в зневажливому ставленні І. Ю. Смілянського до працівників підприємства , а також його загальній політиці небезпечних реформ, які призводять до знищення одного із найбільш стратегічно важливих підприємств України. Готова надавати інформацію, якою володію в правовій площині.

Тому, безумовно буду захищати свої права, честь і гідність і тих людей, чиї порушені у ввіренній мені дирекції, тому що не вважаю себе офіційно звільненою і те, що зараз відбувається в дирекції незаконним !

Також вже офіційно звернулася до вищого керівництва України ( Президента України, Прем‘єр – міністра, в.о. Голови СБУ, Голови Наглядової Ради АТ Укрпошта та громадськості.

Шановні: Володимире Олександровичу, Володимире Борисовичу, Іване Геннадійовичу та Бенуа Плеска, дуже прошу Вас втрутитися і припинити ті безчинства, які відбуваються на підприємстві, яке ще залишається Національним оператором поштового зв‘язку України.

З великою повагою та надією на Вашу допомогу, Наталія Костюк.

Додаю останню мою переписку з Ігорем Юхимовичем, яку я направила йому вночі напередодні мого звільнення ( тільки свою відповідь, Ігорю Юхимовичу, тому що не порушую прав людей і знаю право, будучи фаховим юристом ).

Нет описания фото.

Нет описания фото.
На изображении может находиться: текст

P.S. Дуже прошу небайдужих розповсюдити цю інформацію . Щиро дякую!

Наталия Костюк


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO