Нарешті. Веселі новини з Укрпошти

Нарешті. Веселі новини з Укрпошти

Загрузка...

У Кременчуці обікрали відділення “Укрпошти”

У Кременчуці обікрали відділення “Укрпошти” №17- звідси винесли всі посилки і робочі комп’ютери. Сигналізації у поштовому відділенні не виявилося на вул. Троїцькій 61/52.

Про це Телеграфу розповів кременчужанин Ігор, який залишився без своєї посилки:

На пошті мені розповіли, що в ніч на 29 грудня залізли через задні двері і винесли посилки. Це були і міжнародні посилки і Новорічні відправлення. Крім цього забрали робочий комп’ютер. А там же все особисті дані клієнтів: адреси, телефони …

Кременчужанина дуже здивував той факт, що в поштовому відділенні, в якому зберігаються цінні посилки, а також пенсії та грошові перекази, чи зовсім немає сигналізації, чи вона була відключена.

Крім цього, Ігорю не сказали, як йому будуть компенсувати вартість посилки —  компенсація буде тільки в тому випадку, якщо поліція зловить злодіїв.

Виходить що, сама пошта не несе ніякої відповідальності.

Оператор пошти розповіла, що для того, щоб отримати компенсацію, потрібно спочатку на відділенні заповнити заявку на пошук посилки, а далі на компенсацію.

Терміни розгляду цих заявок дівчина сказати не змогла.

На прохання повідомити будь-орієнтовні терміни, дівчина відповіла «ну місяць, півтора».

У поліції повідомили, що інформація про крадіжку надійшла 29 грудня. Спочатку співробітники пошти помітили крадіжку комп’ютера, а через якийсь час, в той же день, заявили і про крадіжку посилок.

poltava365.com


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO