Ігор Ткачук: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між ДП «Адміністрація морських портів України»,...

Ігор Ткачук: Підписано Меморандум про взаєморозуміння між ДП «Адміністрація морських портів України», ДП «Одеський МТП», ТОВ «Бруклін-Київ порт» за участі компанії CMA CGM

Загрузка...

Днями між ДП «Адміністрація морських портів України», ДП «Одеський МТП», ТОВ «Бруклін-Київ порт» за участі компанії CMA CGM було підписано Меморандум про взаєморозуміння.

Зустріч відбулась за участю очільника Адміністрації Морських портів України Райвіса Вецкаганса, начальника Одеської філії державного підприємства «Адміністрації морських портів України» Ігор Ткачук, керівника Одеського морського торгового порту Віктора Войтка, генерального директора компанії «Бруклін-Київ» Юрія Губанкова. Також до підписання долучились виконавчий директор та член ради директорів 𝗖𝗠𝗔 𝗖𝗚𝗠 𝗙𝗮𝗿𝗶𝗱 𝗧. 𝗦𝗮𝗹𝗲𝗺 (Фарид Т. Салем), виконавчий віце-президент 𝗖𝗠𝗔 𝗖𝗚𝗠 𝗟𝗮𝘂𝗿𝗲𝗻𝘁 𝗠𝗮𝗿𝘁𝗲𝗻𝘀 (Лоран Мартенс) та юристконсультант 𝗢𝗹𝗶𝘃𝗶𝗲𝗿 𝗗’𝗮𝗺𝗼𝗿𝗲 (Олівєр Доморе).

Завдяки підписанню документу найближчим часом в Одеському порту буде реалізовано масштабний інфраструктурний проект, який забезпечить залучення інвестицій у розвиток інфраструктури, що сприятиме збільшення суднозаходів в акваторію порту, збільшенню вантажопотоків, створення нових робочих місць й підвищення соціальних стандартів на держпідприємстві.

Зазначимо, Меморандум було підписано в рамках роботи української делегації під головуванням Міністра Інфраструктури України Володимир Омелян у Республіці Франція.

На данном изображении может находиться: 4 человека, люди сидят

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди стоят

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди стоят и костюм

На данном изображении может находиться: 7 человек, люди улыбаются, в помещении

На данном изображении может находиться: 5 человек, люди сидят и в помещении

Ігор Ткачук


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO