В Києві збирають проплачений мітинг проти очільника ДАБІ: Максим Мартинюк та брати...

В Києві збирають проплачений мітинг проти очільника ДАБІ: Максим Мартинюк та брати Горові наймають «тітушок»

Загрузка...

«Будівельна мафія» готує проведення проплаченого мітингу, замаскованого під мирну акцію протесту проти очільника Державної архітектурно-будівельної інспекції Олексія Кудрявцева.

Так, сторінками соціальних мереж та групами в «Viber» поширюється інформація щодо місця, дати та часу  проведення провокативного заходу «за відставку Кудрявцева», до участі в якому закликають усіх  бажаючих непогано підзаробити.

За свідченням псевдо-активістів, організатори грошей не шкодують, пропонуючи за вихід одного «тітушка» винагороду у розмірі 100 доларів США.

Режисерами такої імітації громадської недовіри називають в.о. Міністра агрополітики Максима Мартинюка та братів Горових, що є головними «наглядачами» за корупційними схемами в будівництві та, як ніхто, зацікавлені в усуненні Кудрявцева від посади з метою зриву реформи ДАБІ, спрямованої на подолання зловживань в галузі.

З остраху втратити контроль над багатомільйонними тіньовими прибутками ДАБІ, Макс Бакс та Горові спочатку організували брудну інформаційну кампанію проти Кудрявцева, а тепер використовують розповсюджену недостовірну інформацію, як привід для зібрань тітушні під стінами Кабміну.

Нагадаємо, що раніше, у спробі дискредитації, в ЗМІ було розтиражовано звинувачення Кудрявцева щодо  фальсифікації диплома, яке голова ДАБІ спростував, надавши документальні підтвердження наявності вищої освіти.

Джерело


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO