В середу Квітка зранку не змогла встати з ліжка. Вдень нога опухла,...

В середу Квітка зранку не змогла встати з ліжка. Вдень нога опухла, вона почала плакати і ледве рухалася. Швидка, лікарі, обстеження…

Загрузка...

Пізно ввечорі я принесла її додому на руках. Жодного чіткого діагнозу. Якісь обривки фраз і припущення про найгірше. Не падала, жодних синців, але не може ходити і весь час плаче. 

Два дні я жила з квадратною головою, не спала, читала інтернет і перебирала в голові найгірші сценарії. Зібрала телефони кращих лікарів міста, в хід ледве не пішли всякі бабки-гадалки.

Квітка мовчала, лежала і пила двічі на день виписане знеболювальне.

Сьогодні під вечір все стало ясно. Садочок. Цей довбаний садочок. Вона боялася розповісти, як в групі її присоромили, що не ходить на хореографію і змусили сісти на шпагат. «А давайте з неі посміємося, що вона не танцює», – згадує їхні слова. Поруч не було жодного дорослого. ЖОДНОГО. А, коли нарешті вихователька з’явилася, то сказала не розповідати мамі, про те, що сталося і НЕ повела до медсестри. Квітка терпіла, мовчала і боялася прославитися ябідою. Два дні! Вона боялася, а тепер плаче, бо вихователька за це насварить.

Історії зі знущанням над дітьми в садочку #30 на Оболоні (героїв Сталінграду, 4б) не вперше. Він прославився тим, що 10 років тому майже даром віддав приватній фірмі в оренду декілька приміщень. Що цікаво: тоді директор садочку дозволив своїй мамі – власниці приватної фірми «Матусина школа» іх отримати. Та фірма обжилася і перетворила державний садочок на платний. Всі ці роки де-юре від сплати грошей можна було відмовитися, але де-факто це було неможливо. Дітей починали дискримінувати. Не годувати, не доглядати, виводити в коридор, коли в решти були навчання. Весь цей час малих залякували, щоб нічого не казали батькам. Бо від приватної фірми вихователі отримували доплату, яку боялися втратити. Тому будь-які скарги батьків автоматично відображалися на настроях вихователів.

Зараз батьки скликали комісію з оболонського відділу освіти, але є ризик, що Матусина школа уникне відповідальності.

Репост і допомога від колег-журналістів вітається. Все розкажемо і покажемо.

І, заради Бога, давайте вже приберемо цю корупційну прокладку.

ПС: Квіточка поки вдома, лікуємо ніжку.

Khrystyna Bondarenko


Шановним патріотам і тим, хто бажає підтримати Україну і знати набагато більше ?!!!!

Підтримай українский проект –лайк на сторінку, ставай одним з нас, ставай поруч з нами!!! Слава Україні!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці:  Група УКРАЇНЦІ – ЄДНАЙМОСЯ! Фейсбук. Підтримай Україну! Тисни лайк та поширюй!

Приєднуйтесь до обговорення новин у Фейсбуці: POLITINFO